با ایجاد محتوای مرتبط، جنگ دانش را مهار کنید


نشست روسای ادارات تبلیغات اسلامیبه گزارش خبرگزاری (ایکنا) از خورستان، ششمین نشست فصلی روسای ادارات تبلیغات اسلامی خوزستان با حضور مدیر کل، نمایندگان و کارشناسان این اداره کل در تالار کوثر سازمان اسلامی برگزار شد. اداره تبلیغات در خوزستان همزمان. به مناسبت هفته وحدت.

حجت الاسلام برادران صباغ مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان ضمن تبریک هفته وحدت و میلاد با سعادت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم و امام جعفر صادق (علیه السلام). ) با اشاره به حوادث و تلاطم های اخیر گفت: کشور اکنون در شرایط خاصی قرار دارد و واقعیت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی در آن نقطه حساس و تعیین کننده است.

برادران صباغ شفاف سازی را وظیفه ای عینی، عاجل و حتمی عنوان کردند و افزودند: در آزمون های بزرگ و سخت گذشته که هر کدام عقب گردی برای جبهه انقلاب اسلامی به شمار می رود، پشت سر گذاشته ایم. اگر سایه رهبرانی چون امام راحل و مقام معظم رهبری برای حفظ این انقلاب نبود، سرنوشت کشور روشن نمی شد و ما قدردان حفظ برکات و هدایت و رهبری آن هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان خاطرنشان کرد: جنگ امروز جنگ معرفتی و اعتقادی است و مهمترین راه حل برای رفع این مشکل تقویت تفکر دینی در جامعه است. بنابراین باید بتوانیم با استفاده از ظرفیت های عظیم انسانی اعم از افراد، اقشار تاثیرگذار، مدیران و مدیران ادارات ضمن ایجاد محتوای مناسب و اثربخش، اقدامات جدی در کاهش این معضل انجام دهیم.

حجت الاسلام احسان فرد آقایی معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان نیز در ایام اربعین حسینی ضمن قدردانی از عملکرد ادارات تبلیغات شهرستان در ایام محرم و صفر الحداد فعالیت های فرهنگی و تبلیغی را ارزیابی کرد. ، بسیار مثبت

کتیبه ملی پایتخت موکب در سال ۱۴۰۱ افتخار بزرگی برای استان خوزستان محسوب می شد.

انتهای پیام