با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank

با جسیکا هیوز آشنا شوید - FitnessBank


مامان در حال حرکت

اصول اولیه روستا: روزول ، GA

زندگی روستایی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مدرس شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز زن فعال است. مربی شخصی معتبر ACE. نفوذ دیجیتال و از همه مهمتر ، مادر شلوغ با هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله. او از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

این تولد پسرش بود که چشم خود را به اهمیت سلامتی باز کرد و جسیکا را نه تنها برای حفظ وضعیت خوب خود ، بلکه برای کمک به دیگران در این زمینه الهام بخشید.

جسیکا ، مادری مجرد که در روزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون توانایی های زیادی به من داد.” “برای من مهم است که به فرزندم – و بعداً دخترم – زندگی سالم را بیاموزم.”

مادر شدن آغاز مرحله جدیدی در زندگی حرفه ای جسیکا است. او نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، آموزش های پیشرفته چند سطحی و رسانه های اجتماعی قومی برای بیش از 100000 نفر است. “

تمرینات شما چیست؟

“من دوست دارم غلاف بلند کنم و تمرینات دایره ای انجام دهم. بعد از به دنیا آمدن پسرم ، من می خواستم قوی باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را در بزرگسالی بپذیرم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن HIIT به مدت 10 دقیقه شروع می کنم ، و سپس با یک بلند کردن غلاف 50 دقیقه ای که مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد ، ادامه می دهم. من عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر در اینستاگرام مشهور است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *