با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank

با جیمز ولبرن آشنا شوید - FitnessBank


و چه ماجراجویی بود. او در طول راه با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ حیوان وحشی و وحشی وجود نداشت – اما صدای حیوانات وحشی را شنید. جیمز می گوید هر بار که صدای زوزه وحشی را در شب می شنید ، صدای ضربانی ستون فقرات او را تکان می دهد. او 21 سوسک ، شش عقاب ، صدها جن ، صدها آنتلوپ ، صدها گوزن ، دو گاو و شش بز کوهی و بچه آنها را پیدا کرد. او اسب های وحشی را در حوضه ای در وایومینگ پیدا کرد. این اسب به طرف جیمز دوید ، در 20 فوتی توقف کرد ، روی پایش قدم گذاشت و به او خروپف کرد. سپس کل گله برگشت و رعد و برق در مزرعه غرش کرد و گله های آنها از بین رفت.

جیمز می گوید پیاده روی در جاده برنامه ریزی برای آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از مخزن دام آب بگیرد. سپس ، بر روی تپه ای در کلرادو ، بر اثر سرمای یخی آب یخ زده و شیرین ویران شد. وقتی وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به انبار برگشت. وعده های غذایی در طول مسیر شامل چمدان آبگیری می شود. جیمز می گوید نمی تواند غذای کافی را در پیاده رو حمل کند ، بنابراین وقتی هر پنج یا شش روز یک بار به شهری می رود ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. یکبار ، در رستورانی در گرند لیکس ، CO ، جیمز آنقدر سفارش داد که مجبور شد از دو سرور برای آوردن همه چیز به میز خود استفاده کند. او آخرین وعده غذایی را می خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن نیم ماه استراحت کند ، بنابراین امسال نتوانست مسیر را تمام کند. امسال ، جیمز کوه را از نیومکزیکو به Dubois ، WY صعود کرد ، جایی که برای انتظار زمستان توقف کرد. او 1،915 مایل صعود کرد و مسیر بهاری را دنبال می کند تا 1،185 مایل نهایی را طی کند.

از وب سایت آن دیدن فرمایید علت ماجراجویی برای یادگیری بیشتر و اهدا کنید تا علت او مشخص شود.

سریع بگیرید

چکمه های کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در راه ، جیمز تا به حال 6 جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به چیز دیگری نیاز داشته باشد حدود 400 مایل از این جفت دور شد.

مکانهای مورد علاقه برای پیاده روی: کوههای سان خوان در کلرادو و وایومینگ. بادها. این کوهها همیشه مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های باشکوه و باشکوه سنگ آهک پوشیده از برف شدم. “

غذاهای مورد علاقه در جاده: گوشت گاو ، گوشت گاو و مرغ Mountain House و برنج مرطوب منجمد برای غذای خشک. “من زیاد غذا خوردم. این دو طعم آخر است که می توانم آنها را بخورم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *