با عبور از QB ها راسل ویلسون را جایگزین کنید

با عبور از QB ها راسل ویلسون را جایگزین کنید


از آنجا که به نظر می رسد هفته 5 “فوتبال شب پنجشنبه” بسیار دیر شده است ، بسیاری از مدیران خیالی فوتبال با یک سوال در ذهن بیدار می شوند: چگونه می توانم به جای راسل ویلسون در جهان باشم؟

این مصدومیت کشنده بود ، اما از دست دادن رباط ویلسون از ناحیه انگشتان پا در چهار هفته آینده تخیل صاحبان را دور نگه داشت. مگر اینکه در لیگ با هشت تا 10 تیم بازی کنید ، که صاحب عصا در آن ذخیره می شود ، کار خود را برای شما قطع می کنید. با پخش زنده به دنیای مدافعان خوش آمدید.

هر لیگ متفاوت است ، و برخی ممکن است جایگزین خوبی در دست خط استثنایی پیدا کنند. اگر در ESPN بازی می کنید ، بازیکنانی مانند جو بارو ، رایان تاننهیل و درک کار بیش از 70 درصد در لیگ برتر هستند. البته ، بین فشار گردن Burrow و آسیب گردن Carr ، ممکن است بخواهید عمیقاً در Kirk Cousins ​​یا Sam Darnold وارد عمل شوید تا هر دو تحت درمان پزشکی قرار گیرند.

در لیگ یاهو ، درصد بازیکنان دفاعی که در بالا ذکر شد کمی بیشتر است ، بنابراین ممکن است بخواهید به مت رایان ، دنیل جونز (امیدوارم این هفته برنامه شوک را پشت سر بگذارد) یا یکی از سارقان ، اگر هنوز آنجا هستند ، نگاه کنید. ممکن است فردی مانند Burrow هر هفته به عنوان یک گزینه در نظر گرفته شود ، اما با توجه به رقابت سخت در اطراف NFL ، شما می خواهید کارت رقص خود را حفظ کنید.

راسل ویلسون
راسل ویلسون
گتی ایماژ

هفته 6 گزینه های هیجان انگیزی را در اختیار شما قرار می دهد ، شروع با دارنولد ، که به دنبال رستگاری است و با وایکینگ های دبیرستانی جوان مقابله می کند. تیلور هاینیک از واشنگتن مطمئناً می تواند ارزشش را داشته باشد ، زیرا سران اجازه می دهند تخیل دست دوم روی مدافع انجام شود زیرا تمام بازی آنها به یک ضربات شلیک تبدیل می شود.

کارسون ونتز همچنین با بازگشت کلت ها به تگزاسهای فروتن ، که فانتزی مقام ششم خود را به عنوان QB واگذار کردند ، یک بازگشت کاملاً خوب انجام داد.

هفته ای یک بار مصرف آن احتمالاً بهترین کار است ، اما اگر می خواهید از قبل برنامه ریزی کنید ، دارنولد و هاینیکه برای هفته 7 نیز مسابقه خوبی دارند. مانند ونتز و احتمالاً حتی مک جونز مدافع میهن پرستان.

خداحافظ ، حرکت در این آبها دشوار است ، اما اگر جفت گیری مناسب را مطالعه کرده و روی بازوی راست سرمایه گذاری کنید ، دیری نمی گذرد که راسل ویلسون در مرکز تیم خیالی شما قرار خواهد گرفت.

هوارد بندر معاون عملیات و سرپرست محتوا در FantasyAlarm.com است. او را در توییتر دنبال کنید rotobuzzguy و او را از طریق برنده جایزه “نمایش زنگ هشدار رادیویی” در کانال ورزشی SiriusXM تخیل هر روز از ساعت 18 تا 18 ببینید ، برای همه نکات فوتبالی خود به FantasyAlarm.com بروید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *