با چند ترفند ساده در اینستاگرام رشد کسب و کار خود را دو برابر کنید – سایت خبری تحلیلی افق


در این مقاله قصد داریم در مورد افزایش دو برابری رشد کسب و کار با کمک چند ترفند برای افزایش فالوور در اینستاگرام صحبت کنیم. با ما بمان

۶ هک کسب و کار اینستاگرام

اگر یک کسب و کار کوچک در خانه دارید یا به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی کرده اید، ایده خوبی است که یک صفحه اینستاگرام داشته باشید تا بتوانید کسب و کار خود را سریعتر و راحت تر رشد دهید.

حتی اگر مدت زیادی است که شرکت خاصی را اداره می کنید، داشتن صفحه اینستاگرام باعث افزایش فروش و درآمد شما می شود. در اینجا ۶ ترفند برای رشد صفحه اینستاگرام و رشد کسب و کار شما آورده شده است:

 1. داشتن یک حساب تجاری
  اولین و مهمترین چیز این است که کار خود را به صورت حرفه ای از ابتدا شروع کنید. این به این معنی است که حتی با حساب خود سروکار دارید. اکانت تجاری اینستاگرام دارای ویژگی ها و قابلیت هایی است که صفحات معمولی و خصوصی از آن محروم هستند. یکی از مهمترین آنها اینستاگرام است که برای اکانت های تجاری فعال است و می تواند تحلیل خوبی از صفحه شما به شما ارائه دهد.
 2. تبلیغات را از ابتدا شروع کنید
  قبل از هر چیز باید بدانید که همیشه باید بخشی از درآمد خود را صرف تبلیغات کنید. اما ارزش این تبلیغات در ابتدای فعالیت شما بسیار بیشتر است. هنگامی که برای اولین بار کسب و کار خود را راه اندازی می کنید، بسیاری از افراد هنوز با کسب و کار شما آشنا نیستند و بسیار مهم است که بتوانید بیشترین بهره را از کسب و کار خود ببرید و مشتریان وفادار را جذب کنید. هنگامی که کسب و کار خود را بشناسید، به تبلیغات کمتری نیاز خواهید داشت. یکی از انواع تبلیغاتی که می توانید از آن استفاده کنید و هزینه زیادی برای شما نخواهد داشت، تبلیغات مستقیم است.
 3. چالش های اینستاگرام را اجرا کنید
  چالش‌های اینستاگرام عکس‌ها و ویدیوهایی هستند که در اینستاگرام پرطرفدار هستند و افراد زیادی برای تولید محتوا از آن‌ها تقلید می‌کنند. وقتی چالشی در اینستاگرام محبوب می شود، بسیاری از افراد ویدیوها و عکس های چالش یا هشتگ های چالش را دنبال می کنند. بنابراین محتوای شما در بین محتوای چالشی بیشتر دیده می شود.
  به عنوان مثال یکی از چالش هایی که چند وقت پیش در اینستاگرام ظاهر شد، چالش دروغ گفتن بود. مردم فیلم گرفتند و واکنش های خانواده یا دوستان را در حالی که دروغ می گفتند به اشتراک گذاشتند. چالش عکس سیاه و سفید، چالش لبخند، چالش پرتاب بطری و سایر چالش های اینستاگرام Digger.
 4. خرید فالوور و لایک
  خرید فالوور ایرانی و لایک اینستاگرام به خصوص زمانی که تازه شروع کرده اید می تواند شما را چند پله بالاتر ببرد و سرعت رشد شما را افزایش دهد. به جای اینکه مجبور باشید ماه ها برای راه اندازی فالوورهای خود وقت بگذارید، می توانید تعدادی از این فالوورها را خریداری کنید. این به مخاطب جدیدی که وارد صفحه شما می شود کمک می کند تا با دیدن تعداد فالوورهای شما اعتماد خود را به شما افزایش دهد.

 1. خودت بیا جلوی دوربین
  برای بسیاری از افراد ممکن است اعتماد به شما دشوار باشد. اگر جلوی دوربین بیایید و با مخاطب صحبت کنید، می توانید به سرعت و به راحتی اعتماد مردم را برای خرید از کسب و کار خود جلب کنید. به عنوان مثال اگر محصولی برای فروش دارید، آن را در ویدیو ارائه دهید و رنگ، متریال و طرح آن را به طور کامل نشان دهید و خودتان در ویدیو درباره محصول توضیح دهید. این به مخاطب کمک می کند مطمئن شود که محصولات شما همان چیزی است که در عکس ها می بیند.
 2. از Google Photos استفاده نکنید
  بسیاری از صفحات تجاری، به ویژه آنهایی که فروشگاه‌های آنلاین لباس و پوشاک دارند، ممکن است Google Clothing Images را انتخاب کنند و سعی کنند الگوی مورد نظر را بدوزند. باید به شما بگویم که هرگز این کار را نکنید. اول از همه، ممکن است نتوانید دقیقاً همان لباس ها را بدوزید، بنابراین مخاطب و مشتری اعتبار شما را از دست می دهد. دوم، عکس های صفحه شما باید منحصر به فرد و متمایز از صفحه شما باشد و شما باید خودتان آن عکس ها را گرفته باشید. مشتریانی که حرفه ای تر در رسانه های اجتماعی هستند متوجه می شوند که عکس ها متعلق به شما نیستند و ممکن است از خرید خود منصرف شوند.

نتایجی که اظهار شده

در این مقاله به طور خلاصه سعی کرده ایم ۶ ترفند را ارائه دهیم که به بزرگتر نشان دادن و رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک می کند. علاوه بر انجام ترفندهای ذکر شده در بالا، سعی کنید رفتار مخاطبان خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید آنها را بهتر بشناسید و ترفندهایی را که برای مخاطبانتان موثرتر است، درک کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و با استفاده از نکاتی که در اینجا وجود دارد، بتوانید کسب و کار خود را به بهترین شکل ممکن رشد دهید.

لینک کوتاه: https://ofoghnews.ir/?p=368973