با کتی کنترا آشنا شوید – تمرین پزشکی


با سلام به کتی کنترا ، مدیر تناسب اندام در تناسب اندام Mount Carmel در مرکز لوئیس ، OH. این مرکز با موفقیت مجدداً تأسیسات MFA خود را تأیید کرد – آنها از سال 2018 دارای مجوز MFA هستند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما ایفا می کند.” به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل تبریک می گویم !!

کتی در 5 سال گذشته در Mount Carmel Fitness بوده است. او دارای مدرک کارشناسی بهداشت و سلامت جامعه تغذیه است. او دارای مدرک شخصی معتبر NASM ، 200 Vinyasa Yoga ، مربی ایمنی آب ، ریکی II و مربی بهداشت ACE است.

ما اخیراً کتی را دنبال کردیم و در اینجا آنچه او باید بگوید…

در کار خود چه چیزی را بیشتر دوست دارید؟
من واقعاً عاشق توانمندسازی مردم هستم تا با ورزش به آرامش و خوشبختی برسند. تسهیل برخی افراد از طریق فرایند یادگیری مهارت ها و مشاهده رضایت آنها به خودی خود ، مرخصی کار است!

چه چیزی باعث شد این بخش را انتخاب کنید؟
من علاقه زیادی به آشپزی دارم و در دبیرستان با اصطلاح “تغذیه یکپارچه” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که در یک مسیر شغلی بی پایان هستم که موفقیت آمیز است.

چه توصیه ای به تازه واردان حوزه پزشکی می کنید؟
خوشبختی را در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران ایجاد می کنید پیدا کنید. به این ترتیب ، وقتی چالش یادگیری مهارت یا تلاش برای پذیرش درخواست دیگری را تحمل می کنید ، می توانید اعتماد و حمایت تیمی را که عضو آن هستید ، پیدا کنید. خوشبختانه ، این حرفه پر از نگرش های مثبت است ، تعقیب خرد را تحریک می کند و به ارتباطات انسانی پاداش می دهد. شما یک محل کار سالم انتخاب می کنید و این مهم است!

امکانات شما از تأییدیه توسط انجمن تناسب اندام پزشکی چگونه سود می برد؟
مرکز ما از یک هدف و اطمینان منحصر به فرد برای تبدیل شدن و حفظ یک مرکز تناسب اندام پزشکی مجوزدار برخوردار است. این اساس تعهد ما برای خدمت صادقانه به جامعه است.

متشکرم ، کتی ، برای توانمندسازی اعضای محل برگزاری خود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *