بخش قرآنی برد دیجیتال آشکار شد


به گزارش خبرنگار ایکنا ؛ مراسم آشکار اجتناب کرده اند جزء قرآنی بستر آنلاین عصر دیروز ۲۰ فروردین مصادف همراه خود هشتم رمضان سال ۱۴۴۳ در تالار اندیشه وسط کنفرانس های در سراسر جهان ریزان برگزار شد. این مراسم در قالب محفل انس همراه خود قرآن کریم در تهران را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلاوت آیاتی اجتناب کرده اند کلام الله مجید، حجت الاسلام سید محمد جواد موسوی، درشاهی، حمیدرضا احمدی اوفا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمید شاکر نژاد برگزار شد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در قسمتی تولید دیگری اجتناب کرده اند این سیستم به عملکرد تواشیح الغدیر رسید.

سخنرانی جناب آقای علی سرابی vp شورای برتر قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سید محمد موجانی رئیس اداره قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت هیئت مدیره آنلاین اجتناب کرده اند تولید دیگری این سیستم های این مراسم بود. ابتدا جناب آقای علی سرابی سخنانی را خاص کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر اهمیت ارتقای معنویت قرآن تاکید کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گفتند: جایگاه، وجود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهیت قرآن بر اهل قرآن روکش دار نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه بینندگان ما هستند. . تقدیم به قرآن کریم. شاید اگر این ورزش ها ساده مورد استفاده قرار گیرد خصوصی باشد، مرتب سازی زیره است کدام ممکن است به کرمان می آوریم. آنچه همین الان در دنیا تمیز است معنویتی است کدام ممکن است قرآن در آن به سر شخصی رسیده است. ما باید بتوانیم این معنویت را پرورش دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمینه پیش آگهی آن را برای دیگران فراهم کنیم.

در نهایت این مراسم، بخش قرآنی بستر تحت وب مجلس به تماس گرفتن قرآن تحت وب آشکار شد.

استفاده اجتناب کرده اند ۳۰ مرتبه ترتیل در قرآن کریم به صورت تحت وب

به گزارش ایکنا ؛ در بخش قرآن تحت وب پایگاه اینترنتی مجمع به نشانی https://heyatonline.ir/، سی ترتیل اجتناب کرده اند کل قرآن همراه خود ترتیل های مصوب شورای برتر قرآن موجود است.

در منتشر شده ۲۴ ساعته تلاوت قرآن، هر جزء همراه خود صدای یکی اجتناب کرده اند قاریان ممتاز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطرح دنیا حاضر تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید گام به گام بر انواع این تلاوت ها افزوده تبدیل می شود.

منتشر شده کلاس ها، محافل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسابقات قرآنی {در این} بخش فکر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید منتشر شده خشمگین مسابقات در سراسر جهان قرآن جمهوری اسلامی ایران (اسفند ۱۴۰۰) به مشاوره سید محمد مجنی اولین مناسبت تحت وب قرآنی بود کدام ممکن است بینندگان را به شخصی جلب کرد. اجتناب کرده اند تعدادی از صد هزار نفر

صفحات دانشگاهیان قرآن همراه خود هدف منتشر شده تحت وب کلاس ها آموزشی در زمینه قرآن برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل ها بستر تحت وب هیئت در اختیار اساتید قرار خواهد گرفت.

قرآن آنلاین

انتهای پیام

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر