برای چرخه خود ورزش کنید. | آموزش آموزش دوره ای


آموزش دوره های آموزشی

بدن شما در طول چرخه قاعدگی تغییر می کند. هیچ شگفتی در آنجا وجود ندارد ، درست است؟ پس چرا زنان زیادی از جمله خود من برای مدت طولانی وجود دارد! بدون توجه به جایی که در چرخه خود قرار دارند ، همیشه و همیشه نتایج مشابهی را از بدن آنها انتظار دارید؟

به طور مشابه ، وقتی PMS شما باعث می شود احساس کنید که انرژی شما بسیار کم است ، برنامه ریزی یک تمرین مهم HIIT فقط شما را از تعریق شما می ترساند. از سوی دیگر ، چسبیدن به تعطیلات زمانی که انرژی زیادی دارید ، منطقی نیست.

بسیاری از زنان از رفتن با جریان سود می برند ، و منظور من از جریان ، جریان واقعی چرخه قاعدگی ما است. با آموزش دوره ای ، این اساساً به این معنی است که برنامه تمرین خود را به صورت ماهانه برنامه ریزی کنید.شما راهی خواهید داشت که بدن خود را در فرم نگه دارید. و بهترین بخش این است که می توانید برنامه های LSF خود را سفارشی کنید تا نتیجه بگیرید!

اگر به آموزش دوره ای نیاز دارید تا ببینید آیا به شما کمک می کند یا خیر ، فقط چرخه شما را درک می کند و آنچه از بدن خود انتظار دارید به صورت دوره ای

درک اثرات فیزیکی چرخه قاعدگی ما

مطالعات علمی دقیق نشان می دهد که عملکرد ما با چرخه قاعدگی ما در نوسان است. قسمت های اصلی چرخه قاعدگی و تأثیر آنها بر شما را در نظر بگیرید:

هنگامی که پریود شما شروع می شود (ماهانه)

هنگامی که اولین جریان ما و در پنج روز آینده فرا رسید ، ما در وضعیت بحرانی برای عضله سازی قرار داشتیم. این به این دلیل است که سطح تستوسترون ما در اوج خود است. ممکن است تمایلی به انجام تمرینات شدید نداشته باشید ، اما باید انجام تمرینات قدرتی را در اولویت خود قرار دهید. پیلاتس یا یوگا می توانند گزینه ای عالی در اینجا باشند. برای اینکه بتوانید از تمرینات عضله سازی خود بیشترین بهره را ببرید ، پروتئین اضافی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

بلافاصله پس از پایان آن (فاز فولیکولی).

ممکن است وضعیت شما نسبتاً خوب باشد ، و به نظر می رسد که این فقط به این دلیل نیست که بدترین چیز پشت سر شما است. پس از قطع قاعدگی ، سطح استروژن شما افزایش می یابد و این می تواند به شما انرژی بیشتری بدهد. از آن برای تمرینات انرژی زا مانند دویدن یا اجرای HIIT استفاده کنید. اگر به دنبال اضافه کردن مقدار کمی به تمرینات خود هستید در حالی که بدن خود را هیدراته کرده اید ، 10 قرص رژیم غذایی در برنامه LSF ما بریزید!

تناسب اندام دختران ، ورزش ، پس زمینه صورتی

حدود نیم هفته بعد (تخمک گذاری).

حدود دو هفته پس از آخرین قاعدگی ، بدن شما شروع به تخمک گذاری از تخمدان های شما می کند. در طول تخمک گذاری ، سطح پروژسترون شما افزایش می یابد – و این امر بهبود را بسیار مهم می کند. تخمک گذاری معمولاً حدود نیم هفته به طول می انجامد و زمان مناسبی برای گذراندن یک روز استراحت و تمرینات استاتیک با شدت کم (LISS) مانند پیاده روی ، شنا ، دوچرخه سواری یا پیاده روی طولانی است.

در طول PMS (مرحله لوتئال).

در آخرین روز روز قبل از شروع مجدد خونریزی ، ممکن است با علائم غیرقابل قبول (سلام ، اضطراب ، درد و آکنه!) روبرو شوید. اما در رختخواب دراز نکشید تا بیرون بیاید. ورزش منظم می تواند به تسکین علائم PMS کمک کند ، به خصوص اگر تمریناتی را انتخاب کنید که ضربان قلب شما را افزایش می دهد ، درست مانند برنامه LSF ما. اگر PMS واقعاً شما را ناراحت می کند ، افزودن Miss Congeniality به روال عادی شما نیز می تواند کمک کند!

در خط خود باشید

در اینجا یک مرور جامع از آنچه در چرخه قاعدگی خود انتظار دارید ، ارائه شده است. اما بدن ما همه متفاوت است. و آموزش دوره ای زمانی مفیدتر خواهد بود که با آنچه از نظر جسمی و روحی برای شما اتفاق می افتد سازگار باشد.

استراتژی این است که توجه خود را به چرخه خود و احساسات خود در طول دوره شروع کنید. ممکن است شروع به مشاهده برخی الگوها کنید. سپس می توانید برنامه ورزشی خود را متناسب با بدن خود تنظیم کنید.

یک چیز سریع در اینجا: بین ذهن ناخودآگاه و بدن ناخودآگاه تفاوت زیادی وجود دارد. قبل از تصمیم به ترک هرگونه تمرین ، مطمئن شوید که حضور دارید. آیا بدن شما استراحت می کند؟ اگر بله ، به هر حال ، روز را صرف کنید. انعطاف پذیری و حمام آرامش بخش را امتحان کنید.

هنگام خواب چربی سوزی کنید ، بخوابید ، چربی بسوزانید ، دستور العمل ها ، دستور العمل های شکلات سالم

اما اگر می خواهید تمرین خود را کنار بگذارید زیرا انگیزه یک چالش است یا احساس ناراحتی می کنید ، تجدید نظر کنید. چسبیدن به عرق برنامه ریزی شده ممکن است تنها چیزی باشد که شما برای چرخاندن صورت به آن نیاز دارید. چالش من این است که این کار را ده دقیقه انجام دهم. اگر هنوز در ده دقیقه آینده احساس بدی دارید ، به خودتان استراحت دهید. اما در بیشتر مواقع ، فقط غلبه بر موانع شروع به زمان نیاز دارد.

اساساً ، آموزش دوره ای به عنوان یک کارت رایگان زندان در نظر گرفته نمی شود تا بتوانید از تمرین صرف نظر کنید. و نباید دلیلی برای فشار آوردن باشد حتی اگر بدن شما به استراحت نیاز دارد. در عوض ، این راهی برای سازگاری با خودتان و درک بهتر چرخه قاعدگی شما است. سپس می توانید تمرینات خود را متناسب با آن تنظیم کنید.

در اینجا برخی از بهترین نکات من برای گنجاندن آموزش دوره ای در برنامه معمول شما آمده است:

  • وقتی احساس خستگی می کنید:
    • سعی کنید با فیلم LSF ردیابی کنید – می تواند به شما انگیزه دهد
    • غلاف را با تمرینات غلاف مبادله کنید
  • وقتی احساس خوبی دارید:
    • مبادله تمرینات LISS برنامه ریزی شده برای HIIT تا از انرژی شما استفاده کند
    • چند غلاف دیگر اضافه کنید تا ببینید آیا می توانید به بهترین شکل به توپ ضربه بزنید

https://www.youtube.com/watch؟v=TMvr1_X4iIg

من عاشق استفاده از برنامه LSF برای جلسات تمرینی معمولی خود هستم زیرا به من کمک می کند تا به کارهایی که به طور منظم انجام می دهم پایبند باشم و در عین حال تنظیمات مناسب را برای بدن و اهدافم انجام دهم !! با برنامه ریزی ورزش و تنظیم آن با چرخه قاعدگی ، می توانید به خودتان کمک کنید تا به اهداف #شخصی خود در زمینه مراقبت بدنی و مراقبت از خود در همان زمان برسید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *