برپایی مجمع قرآنی در شهر جدید رامشار


برگزاری محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی در شهر جدید رامشاربه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند سیستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوچستان، در هشتمین شب اجتناب کرده اند شب های پرویز را انتخاب کنید و انتخاب کنید برکت ماه مبارک رمضان، افراد همراه خود حضور را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراهی مهدی عادلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید احمد ابوالقاسمی قاریان در سراسر جهان قرآن کریم محشور شدند. حضور ترکیبی کثیری اجتناب کرده اند ائمه جماعات بومی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبلغان جوان در شهر جدید رامشار برگزار شد.

در محیط این مراسم حجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین محمد راشکی امام جمعه هیرمند در سخنانی همراه خود ردیابی به مهجوریت قرآن کریم افزود: الحمدلله ایرانی. کودکان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانان خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهربان هستند، بالاترین ضریب هوشی در بین دوستان شخصی {در سراسر} جهان، استعدادهای ذاتی خداوند را تشکیل می دهد، بلند مدت ای روشن برای او یا او {خواهد بود}.

وی افزود: قرآن کریم معجزه پیامبر اسلام حضرت محمد صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از اطلاعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمونه برای بشریت است کدام ممکن است اجتناب کرده اند ظلمت ها نجات می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به راه سعادت می رسد. سعادت.”

این پاسخگو برای دقیق کرد: ماه مبارک رمضان این شانس را به انسان می دهد به همان اندازه شخصی را اجتناب کرده اند اسارت گناه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریکی نجات دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند آیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلاوت این کتاب آسمانی اجتناب کرده اند برکات غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید آثار روح الله بهره مند شود. بخشش ممکن است راهی برای نجات او پیدا تدریجی.

انتهای پیام

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر