– برپایی موکب سیار کانون پرورش فکری مازندران در نجف و کربلا


موکب کانون پرورش فکری مازندران در نجف و کربلا به گزارش ایکنا از مازندران، به نقل از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، «رژه سیار کودک و نوجوان» طرحی است که توسط جمعی از مربیان مرکز مازندران به صورت داوطلبانه و با حمایت بخشدار مازندران برای انجام فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی ویژه کودکان و نوجوانان شرکت کننده در مراسم اربعین حسینی به کشور عراق اعزام شدند.

فرض بر این است که مربیان مرکز به مدت ۱۰ روز فعالیت هایی مانند نقاشی، اوریگامی، سفالگری، بازی، سرگرمی، نمایش و … را انجام دهند.

تعمیق فرهنگ اربعین حسینی برای گروه سنی کودکان و نوجوانان، انجام فعالیت های فرهنگی، ایجاد بستر مناسب برای کودکان و نوجوانان و انتقال پیام دوستی بین ملت های ایران و عراق از جمله اهداف این حرکت است. راهپیمایی

در این برنامه خلاقیت های هنری به اعضای کانون پرورش فکری مازندران ویژه زائران جوان حرم تقدیم می شود.

بر همین اساس موکب سیار کانون پرورش فکری مازندران از منظر فرهنگی تلاش می کند تا خدمات فرهنگی را در زمینه فعالیت های فرهنگی برای نونهالان، نوجوانان و جوانانی که از روی شور و شوق حج این مسیر را به همراه خانواده در پیش گرفته اند ارائه دهد. سیدالشهدا علیه السلام.

خبرها حاکی از آن است که طی مراسمی با حضور مدیرکل، معاونین و کارشناسان حوزه مدیریت دولتی، کاروان جهادی در حال سفر بدرقه شدند.

انتهای پیام