– برگزاری پنجمین دوره «آموزش فرهنگ رسانه و تولید محتوا» در شرم محل و بختیاری.


دوره های تولید محتوا و سواد رسانه ای در شرمحال و بختیاری

سجاد محمدی کارشناس رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی شهر محال و بختیاری در گفت و گو با خبرنگار ایکنا با اشاره به برگزاری پنجمین نشست «سواد رسانه ای و تولید محتوا» توسط مرکز رسانه انقلاب اسلامی در فرمانداری: این دوره ویژه بانوان شبکه رسانه روایت و فعالان فرهنگی دارای تسلط بر تولید محتوا در استان است و با عناوین خلاقیت و اندیشه، دکوپاژ به مدت دو روز در روزهای ۲۳ و ۲۴ مهرماه برگزار می شود. و فیلمنامه نویسی، کارگردانی و مصاحبه در خیابان با تدریس مسعود اسماعیلی مدیر شبکه های اجتماعی کبریت مدیا.

وی با اشاره به اینکه با تشکیل کانون رسانه انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی یکی از مهمترین سیاست های امسال آموزش رسانه و تولید محتوا برای حرکت انقلابی استان است، خاطرنشان کرد: این هفته ویژه بانوان است.

وی با بیان اینکه شبکه رسانه روایت در استان راه اندازی شد، گفت: این شبکه شامل جمعی از جوانان و فعالان استان است که دوره هایی مانند تدوین، آموزش رسانه و سایر دوره های آموزشی را گذرانده اند و هم اکنون در رسانه حضور دارند. فضا. از شهرستان این دوره ها در ترم های مختلف به صورت مستمر و منظم برگزار شده و ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص اهداف برگزاری دوره های سواد رسانه ای و تولید محتوا گفت: حداقل فرهنگ رسانه ای یکی از مبانی جنگ شناختی و جنگ روایتی است که دشمن علیه ایران اسلامی به راه انداخته است. هر فعال در فضای مجازی باید به موضوعات و موضوعات فرهنگ رسانه ای مجهز باشد، لذا این دوره ها با هدف آموزش مبانی سواد رسانه ای به نیروهای انقلابی و همچنین تربیت جوانان و جوانان متخصص در این حوزه برگزار می شود.

کارشناس رسانه ای در اداره کل تبلیغات اسلامی تایید کرد: بانوی فرهنگی فرمانداری می توانند جهت ثبت نام از طریق لینک https://formafzar.com/form/6a81y و یا از طریق شماره ۰۹۱۳۹۷۷۸۶۳۴ در پیام رسان ایتا نسبت به حضور در دوره آموزشی اقدام نمایند. سواد رسانه ای و تولید محتوا

انتهای پیام