برگزاری ۱۰ برنامه بزرگ همزمان با عقد وقف در مالیر


ابوذر عباسی رئیس اوقاف مالیرحجت الاسلام ابوذر عباسی، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه در گفت وگو با خبرنگار ایکنا از شهر همدان، با اشاره به اینکه همزمان با عقد وقف برنامه های مختلفی از سوی اداره کل اوقاف در حال اجراست. اوقاف و امور خیریه گفت: محفل انس با قرآن در یکی از بقاع المتبریک از برنامه های این اداره کل در عقد وقف است.

وی با بیان اینکه با هدف ایجاد فرصت های شغلی کارگاه بزرگ خیاطی در امام زاده عبدالله ملایر راه اندازی می شود، گفت: همزمان با شهادت امام رضا(ع)، غبارروبی آیینی، عطر افشانی و دعای پرفیض در ملایر داریم. شهر.”

وی با اشاره به اینکه در شهرستان مالیر ۴۶ امام جماعت داریم، گفت: از این تعداد ۱۲ امام جماعت فعال هستند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مالیر همچنین از راه اندازی دفتر خدماتی در اداره اوقاف و امور خیریه مالیر با حضور مسئولین هر واحد همزمان با برگزاری وقف خبر داد و گفت: زمان برگزاری نیز داریم. جلسات مختلف و پاسخگویی به سوالات مردم در طول قرارداد.

وی همچنین با اشاره به برپایی خیمه های معرفت در بقاع متبرکه و اماکن شهری همزمان با عقد وقف گفت: در این زمینه در این ایام ۱۵ مبلغ بومی در بقاع متبرکه خواهیم داشت.

حجت‌الاسلام عباسی افزود: برپایی غرفه‌های راهنما، غرفه‌های فرهنگی، حجاب، گالری عکس، پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و غرفه کودک از جمله برنامه‌های خیمه‌های معارف در منطقه برجسته شهر ملیر خواهد بود.

وی چالش خانواده شهدا، تکریم کادر درمانی و دیدار با امام جمعه، فرماندار و رئیس کل دادگستری را نیز در برنامه های میلیاردی قرارداد وقف دانست.

حجت الاسلام عباسی بیان کرد: سخنرانی رئیس اداره اوقاف قبل از خطبه جمعه و گزارش عملکرد این اداره کل در طول یک سال گذشته از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای برگزاری وقف است. در مالر

وی گفت: چالش بیمارستان امام حسین و مهر ملایر نیز از دیگر برنامه های عقد وقف خواهد بود. برنامه های فرهنگی، بازدید از پروژه های عمرانی و… از دیگر برنامه های پیش بینی شده در قرارداد وقف است.

انتهای پیام