بسیاری اجتناب کرده اند مسئولان نظامی همراه خود امام جمعه یزد دیدار کردند


تعدادی از مسئولان ارتش با امام جمعه یزد دیدار کردندبه گزارش آکانا اجتناب کرده اند یزد، آیت الله محمدرضا ناصری مشاور ولی فقیه در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه یزد ۳۰ فروردین ماه در دیدار همراه خود جمعی اجتناب کرده اند نیروهای نظامی همراه خود ردیابی به جایگاه نظامی در دوران فاصله بازداشت پیروزی انقلاب اظهار داشت: پهلوی ها ساده مأموریت ها را انجام دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه دسترسی بخش فناوری از دستگاه دفاعی را نداشتند.

وی اظهار داشت: در آن نقطه غربی ها اجازه نمی دادند کودکان ایرانی در بخش علم روز پیشرفت کنند، از می دانستند کدام ممکن است شعور کودکان مدیریت را انتخاب کنید و انتخاب کنید چپاول آنها را اجتناب کرده اند بین می برد. همین الان کودکان ما به برکت انقلاب اسلامی پیشرفت چشمگیری در بخش از دستگاه دفاعی داشته اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تحولات اقتدار ملت را رقم زده است کدام ممکن است قابل تقدیر است.

امام جمعه یزد تصریح کرد: راه های زیادی برای پیشرفت اصولاً داریم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم کودکان ما همراه خود تقوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نظر گرفتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعقل وارد این بخش شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان همراه خود آسانسور نیروها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروها راه پیشرفت ملت را به راحتی کنند. پرسنل. برای بلند مدت.”

وی تاکید کرد: کودکان ما باید مشابه به همان اندازه کنون هنری، روشنفکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاق باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان ما همراه خود نوآوری {در این} زمینه پیشرفت زیادی داشته اند. استعدادهای ما تحت هیچ شرایطی کمتر اجتناب کرده اند کشورهای تولید دیگری نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوفا شود.

النصیری در بخشی تولید دیگری اجتناب کرده اند سخنان شخصی همراه خود خاص اینکه شرایط همین الان ملت تنظیم کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می دانیم برای چه کسانی کار می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای چه کسانی جان شخصی را می دهیم، اظهار داشت: مردمان ما در همه زمان ها برای وطن، نظام، امام امتحان شده می کنند. انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مردمان… این مد هم جان آنها را نجات نمی دهد.

امام جمعه یزد اظهار داشت: رضایت خداوند باید معیار همه باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما باید هر کاری را در راه خدا انجام دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمانان خدمت کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} صورت خداوند در همه زمان ها همراه خود ما {خواهد بود}.

ناصری اظهار داشت: همین الان به سربازی، ارتشی، لشگری هر دو بسیجی بودن خوشحال از می کنم چرا کدام ممکن است آنها برای حمایت اجتناب کرده اند دین خدا، محافظت نظام اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت آزادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت انسانی امتحان شده می کنند.

وی اظهار داشت: خدا را شاکریم کدام ممکن است همین الان در مسیر درست کمال خدمت می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه قدم هایی کدام ممکن است برمی داریم اجتناب کرده اند درجات غیر سکولار نزد خداوند متعال برخوردار است.

چون آن است سرهنگ دشت آبادی فرمانده گروه پدافند اثیری نظامی مستقر در استان یزد {در این} مونتاژ گفت: تشکیل یگان های چابک را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدام فوری در نظامی همراه خود ملاحظه به تنظیم نوع رزم در نظامی پیگیری شده است. به خوبی انجام شده است.

وی افزود: مسئولیت نظامی در جاری حاضر حفاظت اجتناب کرده اند تمامیت ارضی ملت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر جا نظامی بخواهد مزیت سراسری ما حضور می تواند داشته باشد.

انتهای پیام

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر