بمب انحرافی از استقلال و پرسپولیس پرید/ فرهاد مجیدی گزینه السرکابی را ربود! پایگاه خبری و تحلیلی افق


سعید صادقی بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال سرجان گلگوار یکی از بازیکنانی است که بسیاری از لیگ های برتر به دنبال جذب آن هستند. از سپاهان، استقلال و پرسپولیس به عنوان باشگاه های خواهان صادقی نام برده شده است اما مدیر برنامه های این بازیکن بارها به توافق این بازیکن با هیچ تیمی در حال حاضر اشاره کرده است.

سعید صادقی به همراه تیم ملی در اردوی قطر حضور دارد و قرار است به همراه سایر ملی پوشان راهی تهران شود، اما با وجود شایعاتی مبنی بر توافق این بازیکن، هنوز تصمیم خاصی برای ادامه فوتبال نگرفته است. صادقی یکی از مطرح ترین چهره های لیگ بیست و یکم شاید برخلاف انتظار تصمیم دیگری بگیرد.

قرار است تیم ملی امشب راهی تهران شود، اما گفته می شود صادقی با ورود به تهران برای مذاکره در آن کشور راهی امارات خواهد شد تا بتواند به عنوان یک هیات فوتبال ادامه دهد.

صادقی که ویزای امارات برای او آماده شده بود، با اتحادیه باشگاه های امارات که مربی آن فرهاد مجیدی است، مذاکره خواهد کرد و این بازیکن در صورت توافق با باشگاه اماراتی به عنوان دانشجو با فرهاد مجیدی به کار خود ادامه خواهد داد.

اگر صادقی تا چند روز دیگر در امارات نتواند با فدراسیون کلبا به توافق نهایی برسد، مذاکراتش با پرسپولیس جدی تر از همیشه خواهد شد و این شانس قرمزپوشان سعید صادقی را افزایش می دهد. به هر حال باید منتظر روزهای آینده بود و دید بازیکن مزاحم این روزهای فوتبال ایران کدام تیم را برای ادامه فوتبال انتخاب می کند.