بهترین راه ها برای ارتقاء سلامت روان شما

بهترین راه ها برای ارتقاء سلامت روان شما


در حالی که همه گیری ها سلامت روانی و جسمی ما را به گونه ای به چالش می کشند که هرگز نمی توانیم تصور کنیم ، پول در آنها وجود دارد. طی مبارزات درد ، سختی ، استرس و بیماری ، دو سال گذشته اهمیت سلامت روانی را آشکار کرده است. بالاخره آگاهی از سلامت روان در راس گفتگو قرار دارد و مسائل مربوط به تحقیر در حال توجه هستند که شایسته آن هستند. سرانجام … سرانجام ، ما شاهد یک حرکت جهانی در مورد نحوه ارتقاء سلامت روان خود هستیم. اگرچه این راه حل نیست ، اما گامی در جهت درست است. و با توجه به میلیون ها نفر که از مشکلات روحی و روانی ناشی از COVID-19 رنج می برند ، شرکت های pping در حال افزایش محصولات خود برای ارتقاء سلامت روان شما هستند.

اگرچه این سخت ترین قسمت زندگی شما است ، لطفاً بدانید که تنها نیستید. در واقع ، ما همه با هم درگیر آن هستیم و خانواده FitOn ما اینجا هستند تا شما را عوض کنند. چه می پرسید؟ بهترین روش جدید برای ارتقاء سلامت روان شما! از پوشیدنی ها ، برنامه ها ، محصولات مراقبت و حتی مکمل های طبیعی ، چیزی برای همه وجود دارد.

با این اوصاف ، این سلامت روان هک می شود انجام ندهید مراقبت یا مشاوره پزشکی را جایگزین کنید. در حقیقت ، داشتن یک خط ارتباطی با شما یا درمانگر (به ویژه هر دو!) یکی از بهترین حملات سلامت روانی است. اما ، این محصولات می توانند به راحتی زندگی شما کمک کرده و به شما نشان دهند چگونه زندگی کنید! بنابراین ، ما تمام نقاط شکست را بیرون می کشیم و به شما کمک می کنیم بهترین حالت را داشته باشید

فناوری پوشیدنی برای سلامت روان

آپولو نورو

این دستگاه لمس درمانی استرس زا از نظر علمی بهبود یافته است مقاومت در برابر استرس و تعادل سیستم عصبیبه نوارهای زیبا (که می توانند روی مچ یا مچ پا بسته شوند) با ارسال امواج ملایم ارتعاشی که بدن را از حالت استرس سمپاتیک به حالت آرامش و هضم تبدیل می کند ، کار می کنند. و این فقط ارتعاش نیست – این یک فرکانس علمی است که برای بازگشت بدن به تعادل طراحی شده است (در عرض 3 دقیقه یا کمتر!) چه می پرسید؟ با تنظیم ضربان قلب (HRV) با توجه به نیاز شما تغییر می کند.

در بهترین حالت ، Apollo Neuro برای خواب کار می کند و قدرت! فقط برنامه را بارگیری کنید ، یکی از هفت مورد را انتخاب کنید (گزینه هایی مانند انرژی و بیدار شدن ، استراحت و استراحت ، یا معاشرت و باز شدن) و آماده ارتقاء سلامت روان خود باشید.

کاو

به لطف هدست هایی که توسط متخصصان مغز و اعصاب استفاده می شود ، بهتر بخوابید ، استرس داشته باشید و سلامت روانی خود را بهبود بخشید. Cove دستگاهی پوشیدنی که ارتعاش را در پشت گوش ایجاد می کند تا احساس آرامش ، خواب و مدیتیشن را بهبود بخشد و بهبود فیزیکی را افزایش دهد. این کار با تحریک مسیر مداخله دشمن باعث ایجاد احساس آرامش و آرامش می شود. روزی دوبار روسری به مدت 20 دقیقه بپوشید و فقط در دو هفته مزایای خواب ، استرس و احساسات را تجربه کنید!

حلقه اورا

تصور کنید که چقدر به خواب نیاز دارید ، آیا باید برای بهبودی زمان بگذارید یا سلامت روحی ، روانی یا جسمی خود را در معرض خطر قرار دهید. حالا تصور کنید که به تمام اطلاعات سلامتی شخصی خود دائما دسترسی دارید! ملاقات با حلقه اورا یک حلقه پوشیدنی که از فناوری سنسور با تحقیقات برنامه های شخصی استفاده می کند و بینش روزانه از سلامت کلی شما را ارائه می دهد. این دستگاه نظارت بر سلامت به شما این امکان را می دهد که درون بدن خود را ببینید تا استرس را بهتر مدیریت کرده و حتی از بروز آن جلوگیری کنید. کاهش استرس و خواب بیشتر به معنای کاهش سطح کورتیزول ، بهبود و همانطور که حدس زده اید – یک راه ساده و آسان برای افزایش سلامت روان شما است.

دستگاه مکمل سلامت روان

کالمی می رود

آیا تا به حال آنقدر احساس تنش و اضطراب کرده اید که نمی توانید نفس بکشید؟ CalmiGo اینجا برای کمک. از این دستگاه تلفن همراه می توان تقریباً بلافاصله برای کنترل تنفس و آرام کردن سیستم عصبی استفاده کرد. این به مدیریت موقعیت های استرس زا کمک می کند و همه چیز را از حملات هراس گرفته تا اضطراب و افسردگی برطرف می کند. مبادله مقالات علمی برای دستیابی به آرامش در عرض سه دقیقه ، این دستگاه با کنترل تنفس ، عطر آرام بخش و ایجاد تحریک سیستم عصبی پاراسمپاتیک در مکانیسم سه گانه عمل می کند. اگرچه استرس زندگی را برطرف نمی کند ، اما می تواند به شما در یافتن آرامش در هر کجا که هستید کمک کند.

برو دستگاه درمان با چراغ قرمز 2.0

برو 2.0 ، دستگاه نورپردازی سیار تلفن همراه Joovv، یک دستگاه مبتنی بر تحقیق که لکه ها را به روشی طبیعی برای ارتقاء سلامت روان شما تبدیل می کند. این ماده با نفوذ به پوست در سطح سلولی ، ارسال نور قرمز و NIR (طول موج پروگزیمال مادون قرمز) برای تنظیم خواب ، تنظیم ریتم شبانه روزی ، کاهش التهاب و بهبود جریان خون عمل می کند. تحصیلات توصیه شده قرار گرفتن در معرض نور قرمز حتی می تواند با استرس و افسردگی فصلی مقابله کند. این دستگاه قابل حمل به شما امکان می دهد هرجا که می روید نور شفابخش را جذب کنید.

مکمل

Beam Organics Focus

با پشتیبانی مغز تماس بگیرید پودر فوکوس پرتو برای ارتقاء سلامت روان خود به صورت طبیعی. هنگامی که به طور مرتب مصرف می شود ، آداپتورهایی مانند Lion’s Mane ، Rhodiola و Ashwagandha (یک ماده مغذی قوی گیاهی که به بدن ما در مقابله با استرس کمک می کند) حساسیت به استرس را کاهش می دهد و از احساس خستگی و تسلط جلوگیری می کند.

و اگر متوجه استرس می شوید که به خواب ، هضم و وضوح ذهنی شما آسیب می رساند ، Beam شما را با افزودن نانو شاهدانه تحت پوشش قرار می دهد. ترکیبات این گیاه به تعادل خواب و التهاب کمک می کند و راه را برای یک ذهن آرام و آرام فراهم می کند.

عسل هوشمند B Keeper’s Naturals

از قدرت درمانی طبیعی زنبور عسل برای تقویت سلامت روانی و سلامت کلی خود استفاده کنید. در حالی که اینجا درمان تکمیلی به عنوان یک قدرت طبیعت عمل می کند (Pell (کمک به مبارزه با مه نسبت به خستگی ، و کالری کمتر) ، همچنین در کل سالم است. چرا؟ زیرا استرس بر همه سیستم ها تأثیر می گذارد ، نه تنها با حمایت از سلامت ، سلامت روده ها ، و عملکرد ذهن و بدن شما آماده است تا با استرس های بعدی مقابله کند. بهترین روغن ها و B از B B یک محرک است ، به این معنی که توضیح دهید که هیچ مبارزه کافئینی وجود ندارد یا پاسخ پرواز!

Cymbiotika Chaithong

این را به عنوان راه حلی برای سلامت روان خود در نظر بگیرید. وقتی بدن ما فاقد مواد مغذی مورد نیاز برای برقراری تعادل بین استرس ، انرژی و احساسات باشد ، مانند این است که یک کار آماده را به نمایش بگذارد! همین امر در مورد بدن ما و توانایی ما در مقابله با شرایطی که احساسات ما را آزمایش می کند صادق است. خوشبختانه ، روح طلایی Cymbiotika این به طور علمی برای تقویت نخاع و سیستم عصبی مرکزی توسعه یافته است. از همه بهتر ، مواد مغذی قدرتمندی مانند خولان دریایی ، L-Theanine ، Ginseng ، Lion’s Mane و Rhodiola ، با حداکثر جذب فرموله شده و تضمین شده است که باعث لخته شدن خون و ورود به سلول می شود.

تغییر سلامت روان در نوک انگشتان ماست

برای سلامت کلی روانی و عاطفی: سلامت عطر

وقتی صحبت از بهبود سلامت روحی و روانی می شود ، بله برنامه Ura Aura همه وجود دارد. از برنامه درمان شناختی رفتاری ، افزایش خواب ، مدیتیشن ، موسیقی و موارد دیگر ، این برنامه همه کاره در اینجا برای برآوردن تمام نیازهای سلامت روان شما است. با بهترین معلمان و مربیان جهان تماس بگیرید ، با محتوای شخصی شده برای تغییر طرز فکر (و زندگی شما).

برای افکار منفی: Iona mind

وقتی حال بدی دارید ، آن را بارگیری کنید ایونا ذهن برنامه ای که طرز فکر شما را تغییر داده و سلامت روانی شما را بهبود می بخشد. این برنامه برنامه هایی شخصی و راهنماهای خود معرفی با ویژگی هایی مانند معاینات روزانه ، تمرینات توصیه شده ، ردیابی احساسات و بینش های درمانگر شخصی را ارائه می دهد. مقرون به صرفه ، مبتنی بر شواهد و شخصی است تا نیازهای شما را برآورده کند!

برای استرس و اضطراب: رخ می دهد

شادی را نیز وارد روز خود کنید از برنامه لذت ببریدبه استرس را کاهش دهید ، انعطاف پذیری را بهبود بخشید و با فعالیت ها و بازی هایی که برای کمک به شما در غلبه بر چالش های زندگی به شیوه ای مفرح اما م effectiveثر انجام شده اند ، بر افکار منفی غلبه کنید!

برای تسکین اضطراب: MindShift CBT

این برنامه مبتنی بر CBT برای از بین بردن استرس و رفع اضطراب با فشردن یک دکمه از راهکارهای مهندسی شده علمی استفاده کنید. با ثبت تغییرات و احساسات ، تشخیص نوع اضطرابی که دارید ، یادگیری استراتژی های مقابله سالم ، تعیین و به اشتراک گذاری اهداف ، هزینه ها و یافتن ابزارهای سریع که باعث تسکین فوری می شوند ، اضطراب خود را ردیابی کنید.

سلامت از راه دور برای سلامت روان

سلامت روان

در حالی که آگاهی از سلامت روان باعث ایجاد موجی در رسانه ها شده است ، 57 درصد از آمریکایی هایی که از اختلالات روانی رنج می برند هرگز تحت درمان قرار نگرفته اند. این تا حدی به دلیل مشاوره های گران قیمت و برنامه های درمانی ، ماه های انتظار ، و عدم مراقبت شخصی و کمک های بعدی است. از این رو، دو مأموریت خود را ارتقاء سلامت روانی خود با ایجاد یک بستر ارتباطی بهداشتی قرار دهید که مراقبت جامع و بدون قضاوت را برای همه ارائه می دهد. با ارزیابی احساسی رایگان شروع کنید و ماه اول خود را فقط با 7 دلار امتحان کنید. بله ، تغییر مکمل های سلامت روان می تواند (و باید) آسان باشد!

سلامت یانا

سمت یک پلت فرم آنلاین که مراقبت و درمان بهداشت روانی با کیفیت و با کیفیت را ارائه می دهد ، همه از راحتی خانه شما. برای مقابله با استرس ، اضطراب یا افسردگی فوراً به دنبال یک متخصص بهداشت روانی باشید – هر آنچه را که پشت سر می گذارید ، مجبور نیستید به تنهایی رنج ببرید. یک برنامه درمانی شخصی ، داروهای مورد تأیید FDA و مکمل 24/7 برای همه افرادی که عضویت کم هزینه ای دارند ، دریافت کنید. در حقیقت هزینه درمان 75٪ کمتر از معاینه یا نسخه پزشک است. همه باید از حق مراقبت با کیفیت برخوردار باشند <3

سلامت قایق

وقتی درک کنید که بدن شما واقعاً به چه چیزی نیاز دارد ، چگونه می توان سلامت روان را ارتقا داد. این کیت بهداشتی ابتکاری به شما این امکان را می دهد که با یادگیری نحوه بهبود سلامت و سلامتی خود بر اساس اطلاعات زمان واقعی ، سلامت را در دست بگیرید. تنها چیزی که نیاز دارید 5 دقیقه و استراحت سریع حمام است! سلامت قایق از تجزیه و تحلیل جامع ادرار برای نظارت بر موارد بهداشتی مانند کمبود ویتامین ، سطح انرژی و استرس (کورتیزول) ، هیدراتاسیون و موارد دیگر برای بهبود سلامت کلی خود و بهبود سلامت روانی خود استفاده کنید. ذهن و بدن به طور مستقیم به هم متصل هستند ، بنابراین وقتی بدن شما بیشتر هیدراته ، آرامش و انرژی داشته باشد ، به طور طبیعی ، سلامت روان شما نیز از مزایای مشابهی برخوردار خواهد بود!

5 راه رایگان برای ارتقاء سلامت روان در عرض 5 دقیقه

مراقبه

دانلود برنامه FitOn با 5 دقیقه مدیتیشن آرام بخوابید. این را امتحان کن با شفقت خود مدیتیشن کنید با آماندا گیلبرت!

نفس كشيدن

این 3 تمرین تنفسی را امتحان کنید این را می توان در هر زمان و هر مکان انجام داد.

در آفتاب غوطه ور شوید

چند بار در هفته چند بار در معرض نور آفتاب طبیعی قرار بگیرید و ویتامین D را تحریک کنید!

مجله

یک مجله با خود ببرید تا هر زمان که احساس اضطراب یا افسردگی می کنید افکار خود را “دور بیندازید”.

عمل قدردانی

نشان داده شده است که با تغییر تفکر خود به سمت تفکر مثبت ، سلامت روانی شما را ارتقا می بخشد. وقتی ناراضی هستید ، به سراغ شکرگزاری بروید و چیزی را که برای آن احساس شکرگزاری می کنید ، تکرار کنید.

یک بروشور بخوانید تا سلامت روان خود را در طول چالش های زندگی تقویت کنید

به یاد داشته باشید: خوب نیست خوب باشید. در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری ، مهم است که بهزیستی ذهنی و احساسی خود را متعادل کنید. با توسعه منابع ، مکانیزم های مقابله ، اهداف خود را تعیین کنید تا در آن روزهای سخت به شما کمک کند. علاوه بر صحبت با رئیس خود ، تشویق جامعه و تمرکز بر مراقبت از خود ، این راه ها را برای ارتقاء سلامت روان به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. هرچه ابزار بیشتری داشته باشید ، بهتر است! ما همه درباره این با هم هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *