بیانیه ارتش در محکومیت جنبش آشوبگران


ارتش جمهوری اسلامی ایران

به گزارش ایکنا به نقل از روابط عمومی ارتش، در این بیانیه ضمن محکومیت اغتشاشات و دفاع از همرزمان ارتش در فرماندهی نیروی انتظامی تاکید شد:

امروز دشمنان نظام اسلامی که در عرصه های مختلف دشمنی با نظام اسلامی شکست خورده اند، از هر بهانه ای و هر حربه ای برای سلب آسایش و آرامش مردم و ایجاد ناامنی و هرج و مرج استفاده می کنند.

ارتش در بیانیه خود تعرض به خادمان مردم در رهبری نیروی انتظامی را که همواره با جدیت و صادقانه برای امنیت و آسایش مردم تلاش می کنند و به ناحق مورد تعرض قرار می گیرند و همچنین توهین به ساحت مقدس را به شدت محکوم می کند. قرآن و علم و مقدسات.. اقدامات مذبوحانه ای که راهبرد شیطانی دشمن برای تضعیف حیثیت نظام اسلامی و عزت و وحدت ملت ایران و حافظان جان وطن و امنیت کشور اعلام کرده است. مردم. .

ارتش جمهوری اسلامی ایران با محکومیت شدید اقدامات اغتشاشگران اعلام کرد که استقلال، اقتدار و امنیت ایران اسلامی به برکت خون ده‌ها هزار شهید عزیز و در سایه تلاش فرزندان دلسوز به دست آمده است. ملت ایران در نیروهای مسلح، ملت بزرگ ایران و روح نیروهای مسلح. هرگز اجازه نخواهند داد که دشمنان از موقعیت سوء استفاده کنند و به امثال امام (رضی الله عنه) و (رضی الله عنه) آسیب برسانند. شهدای گلگون کفن و ملت ایران اسلامی دانا و بصیرند.

ارتش جمهوری اسلامی در پایان این بیانیه بر هوشیاری مردم در شناخت و مقابله با عملیات گسترده روانی و رسانه‌ای دشمنان تاکید کرد و به مردم پرشور ایران اطمینان داد که کارکنان ارتش از آن حمایت کامل کردند. همرزمانشان در فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی آماده مقابله با توطئه ها هستند و دشمنان زیادی دارند و تا آخرین لحظه از امنیت و منافع ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان دفاع می کنند.

انتهای پیام