بیش از یک چهارم بچه های مدارس دولتی نیویورک تست کووید -19 را در مدرسه انجام می دهند

بیش از یک چهارم بچه های مدارس دولتی نیویورک تست کووید -19 را در مدرسه انجام می دهند


یک مقام آموزشی در جلسه روز چهارشنبه شورای شهر فاش کرد که در مجموع 200،000 دانش آموز واکسینه نشده موافقت کرده اند که در برنامه آزمون کووید -19 در مدرسه دولتی شهر نیویورک شرکت کنند.

192،705 دانش آموز در کلاس های K-12 که موافقت کردند امسال در آزمون های تصادفی هفتگی مدرسه خود شرکت کنند ، بخشی از کل جمعیت واجد شرایط بودند. اپیدمیولوژیست ها می گویند اگر همه دانش آموزان واجد شرایط مورد آزمایش قرار گیرند ، می توان تصاویر دقیق تری از مراجعات مربوط به کرونا را گرفت.

نماینده کنگره ، مارک تریگر ، رئیس کمیته آموزش شورا ، در جریان این جلسه گفت که سیستم مدرسه حدود 500000 دانش آموز دبستانی دارد و از 12 سالگی واکسینه نمی شوند. دانش آموزان پیش از K و 3K به هیچ وجه مورد آزمایش قرار نگرفتند و دانش آموزان واکسینه نشدند. آمار ثبت نام امسال تا پایان اکتبر اعلام نمی شود ، اما 960،000 دانش آموز سال گذشته ثبت نام کردند.

علاوه بر این ، هنوز تعداد دانش آموزانی که واجد شرایط واکسن هستند اما هنوز آن را دریافت نکرده اند مشخص نیست – در سراسر این منطقه ، 74 درصد از کودکان 12 تا 17 ساله واکسینه می شوند ، حتی اگر داده ها از دانش آموزان مدارس دولتی جدا نباشند. به دونالد کونیرز ، معاون نخست وزیر در آموزش و پرورش در حال محاکمه است.

تریگر با اشاره به درصد کودکانی که با این آزمون موافقت کردند ، گفت: “این رقم چندان دلگرم کننده ای نیست.”

شهردار بیل دی بلاسیو از بازگشایی مدرسه برای یادگیری خودگردان در پاییز امسال دفاع کرد و چاره ای جز این ندارد که معتقد باشد مدارس شهر نیویورک “استاندارد” ایمنی در زمینه آزمایش ، تشریفات و ایمن سازی هستند. پس از چالش های حقوقی متعدد ، ولسوالی روز دوشنبه دستورات واکسیناسیون را برای کارکنان DOE با معافیت های مذهبی و مراقبت های پزشکی محدود اجرا کرد.

با این حال ، این منطقه نیازی به واکسیناسیون مدارس دولتی ندارد و در عوض هفته ای 10 درصد از دانش آموزان واکسینه نشده را در تمام مدارس که فرم رضایت نامه را تکمیل کرده اند ، به صورت تصادفی آزمایش می کند.

این یک قدم عقب افتاده از مراسم امتحان سال گذشته بود ، که بر اساس آن هر مدرسه 20 درصد از دانش آموزان و کارکنان خود را آزمایش می کرد. تا دسامبر 2020 ، 90 of از دانشجویانی که خودآموزی می کردند (در آن زمان ، بیش از 20 of از ثبت نام 960،000 دانش آموز سیستم) با شرکت در امتحانات هفتگی موافقت کردند.

در ماه آگوست ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری با صدور توصیه ای به دانش آموزان و کارکنان واکسینه نشده به صورت هفتگی معاینه شوند و خاطرنشان کرد که مدارس محلی می توانند تصمیمات روشنی در مورد نحوه غربالگری دانش آموزان بگیرند.

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE در بیانیه ای گفت: “سطح آزمایش ما کار می کند و با 100٪ واکسیناسیون کارکنان ، مدرسه ما یکی از امن ترین شهرها است.” “ما فوراً در حال جمع آوری فرم های رضایت ، جمع آوری بیش از 20000 نفر در هفته گذشته و تشویق والدین همه دانش آموزان واکسینه نشده به ارائه فرم رضایت نامه و کمک به ایمن و باز ماندن مدرسه خود هستیم.”

تریگر همچنین در مورد اینکه آیا DOE شرط لازم برای آزمون 10 in را در همه مدارس برآورده کرده است یا خیر ، گفت که او در مورد مدارسی شنیده است که کمتر از 10 students از دانش آموزان با شرکت در آزمون موافقت کرده اند.

وی افزود: “ما هر روز تشویق می کنیم تا والدین و دانش آموزان را تشویق کنند و والدین نیز چنین رضایت نامه ای را امضا کنند. این چیزی نیست که ما از آن غافل شویم. ما هر روز تشویق می کنیم ،” ما در حال تبلیغ رضایت خود در کنار ایمن سازی هستیم. فرآیند ، به طوری که بتوانیم به چند ستون پاسخ دهیم. “

ترایگر می گوید DOE باید اطلاعات اولیه تری مانند ثبت نام ، ثبت نام و میزان ایمن سازی در بین دانش آموزان داشته باشد.

وی گفت: “این واقعیت که شما اطلاعات اولیه را در اختیار کمیسیون و مردم ندارید … این به سادگی غیرقابل قبول است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *