تئودور پلرین می داند قرار “پسر بد سکسی” در Netflix “کسی در خانه شما”

تئودور پلرین می داند قرار "پسر بد سکسی" در Netflix "کسی در خانه شما"


هر فیلم نوجوان که به خود احترام می گذارد باید با “پسر بدی که شخصیت بسیار ملایمی دارد” عرضه شود. خوشبختانه تئودور پلرین رسید کسی در خانه شماست– فیلم ترسناک Netflix در Netflix که در حال پخش است – درک ارائه.

بر اساس کتاب استفانی پرکینز با همین نام در سال 2017 ، کسی در خانه شماست داستان یک دانش آموز دبیرستانی به نام ماکانی یانگ (با بازی سیدنی پارک) را روایت می کند که به تازگی به مدرسه جدیدی نقل مکان کرده است. متأسفانه برای ماکانی ، قاتلان ناشناسی هستند که پس از افشای عمیق ترین اسرار دانش آموزان ، آنها را می کشند. و مکانی اسرار زیادی دارد.

یک راز این واقعیت است که او به طور مخفیانه با پسر بد / غریبه مدرسه ، اولی ، تئودور پلرین ، بازیگر زن ، رابطه دارد. همه در مدرسه اولی را یک دروغگو ، یک سوسیالیست و مظنون برجسته در قتلهای در حال انجام ، که فقط نفرت انگیز بود ، نامیدند. و بهتر است باور کنید که اولی با آن داستان غم انگیز دوران کودکی روبرو شد – هر دو والدینش در اثر خودکشی جان باختند. از سوی دیگر ، او عاشق ماکانی می شود ، اما او از دیدن او در مدرسه امتناع می کند.

حتی اگر ارتش اصلی فیلم نوجوانان باشد ، اگر بازیگران مناسب را به تصویر بکشید ، کار می کند. شما فردی را می خواهید که بتواند از نوشتن یک کودک به عنوان یک مزاحم استفاده کند. کسی که آنقدر ترسناک است که شما را در مورد خطرات یک پسر بد هیجان زده کند ، اما نه آنقدر ترسناک که او را به خاطر یک دختر ریشه کن نکنید. و البته ، شما به فردی نیاز دارید که بتواند در مورد نجات یک کودک بد به نقطه ضعف برسد. عملکرد پلرین در کسی در خانه شماست همه آن جعبه ها و سپس برخی از آنها را بررسی کنید.

تصویر: Netflix

شاید با پلرین ، بازیگر 24 ساله کانادایی ، از نقش قبلی او ، مانند بازی معروف او در یک فیلم فرانسوی-کانادایی آشنا باشید. خانواده اول، یا شخصیت او Cody از سریال Showtime ، درباره خدا شدن در فلوریدا مرکزی. حتی در 24 سالگی ، مقصدی مشخص برای شهرت دارد. در مورد تاول های کمی کشیده و فقدان غلاف و چشم های فرورفته فقط یک چیز بسیار جالب وجود داشت. پلرین آرایش خاصی دارد که توجه شما را به خود جلب می کند و شما را به خود جذب می کند.

پلرین در نقش اولی به سراغ پسر بد کلاسیک می رود – ژاکت ، کت و شلوار مشکی ، پیراهن ، لباس وحشتناک خدمه ، یک قرارداد کامل. او همچنین سیگار می کشید که مکانی درست پرسید: “چه کسی دیگر سیگار می کشد؟” و با وجود اینکه سال 2021 بود ، او با اتومبیل دهه 80 دور می رفت و به موسیقی پنهان روی نوار گوش می داد. به نظر می رسد که او مستقیماً از سال 1999 کنار رفت.

برای کوتاهتر شدن داستان ، پلرین روی «ازرا میلر از فواید گل بودندر این ، و من برای آن اینجا هستم. لطفاً به این مرد کار بیشتری بدهید. دلم می خواهد همه جا او را ببینم.

دیدن کسی در خانه شماست در نتفلیکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *