تاریخچه مختصر ZUMBA® – تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن فعالیت ورزشی مناسب به معنی یافتن فعالیتی است که از انجام آن لذت می برند. این باعث می شود افراد بیشتر به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو بسیار محبوب هستند ، هم از نظر اجتماعی و هم رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است.

مزایای تمرین زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین کلاس های رقص و تناسب اندام در این کشور است. هر دو مزایای کاردیو سنتی را برای سلامتی دارد ، همراه با سرگرمی و هیجان که آن را به یک فرصت ورزش منحصر به فرد تبدیل می کند. ما یک تاریخچه مختصر از این پروژه را گردآوری کرده ایم تا به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey بفهمیم که آیا این پروژه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی است که از رقص کلمبیایی الهام گرفته است و بر خلاف سایر برنامه ها ، تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی ترکیب می کند. این یک برنامه سریع ، سرگرم کننده و چربی سوزی است که سالانه بیش از 12 میلیون شرکت کننده دارد. از همه مهمتر ، مهاجرت ZUMBA® به راحتی قابل تنظیم است ، از سطوح مبتدی تا متخصص ، و آن را برای افراد در تمام سطوح قدرت در دسترس قرار می دهد.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که چگونه ZUMBA® شروع به کار کرد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته Z ZUMBA® ، ایجاد این پروژه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و این در اواسط دهه 1990 اتفاق افتاد. بنابراین ، بتو بارها به جای ژانر ایروبیک سنتی ، کلاسها را با حرکات رقص بیشتر هدایت می کند و باعث تعجب شاگردان خود می شود و منفجر می شوند.

این موسیقی ریشه خود را در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین حفظ کرده است ، اگرچه تأثیرات دیگری مانند موسیقی و حرکت بالیوود با هم ترکیب شده اند و آن را جذاب تر کرده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع تمرین جداگانه شروع کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال کننده” زمانی رخ داد که بتو با دو علاقه مندان دیگر به نام آلبرتو آشنا شد – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون. این سه نفر اتاق هوازی با الهام از رقص را دوباره طراحی کردند و نام آن را “زومبا” گذاشتند ، نامی غیر خاص با موسیقی متن فیلم سرگرم کننده و هیجان انگیز. این ترکیب به سرعت از بین می رود و در مرکز تناسب اندام و تناسب اندام در سراسر جهان اصلی می شود!

بر خلاف سایر انواع کلاس های ورزشی ، ZUMBA® به همان اندازه کم تأثیر و در عین حال کارآمد و قوی است که شرکت کنندگان قادر به آن هستند. این می تواند برای تمام سطوح تمرین ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، و برای ورزشهای محدود مناسب است. در تناسب اندام کندی ، ما مشتاق هستیم که به اعضای خود کمک کنیم تا از طریق ورزش به اهداف تناسب اندام خود برسند ، خواه کاهش وزن آنها ، افزایش فعالیت روزانه آنها یا بهبود استقامت و ضربان قلب آنها باشد. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های ما ، امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *