تایلر هررو معتقد است که او با لوکا دانچیچ و افراد دیگر آنجا بوده است

تایلر هررو معتقد است که او با لوکا دانچیچ و افراد دیگر آنجا بوده است


تایلر هرو هیچ مشکلی با اعتماد به نفس ندارد.

دروازه بان میامی معتقد است که باید از او به عنوان بازیکنانی مانند لوکا دانچیچ (ماوریکس) ، ترا یانگ (هاوکس) و جا مورانت (گریزلیز) یاد کرد – هر دو در راه ستاره شدن هستند.

“من احساس می کنم با آنها صحبت می کنم ، جوانانی که برای رقابت در لیگ آمده بودند و می توانستند ستاره های اول و فوق ستاره در نیمه اول باشند – لوکا ، ترا ژا ، می دانید ، آن افراد شبیه اسم من

از این جوان 21 ساله در مورد اهداف بلند مدت خود و اینکه در چه مواردی او در حدس و گمان های منتقدان مختلف از “بازیگران نقش” تا “تالار شهرت” قرار گرفته است ، سال شد.

هررو گفت: “من کار را شروع کردم و هر روز بهتر می شدم.” “من اهداف زیادی در ذهن دارم ، اینکه روزی ستاره تمام ستاره باشم و به دنبال رویاهام ادامه دهم ، بنابراین هیجان زده هستم تا ببینم کجا می توانم بروم.”

تایلر هررو خود را با برخی از با استعدادترین مردان NBA مقایسه می کند.
گتی ایماژ

هرو سال گذشته در فصل عادی به طور متوسط ​​15.1 امتیاز ، 5.0 ریباند و 3.4 پاس گل داشت. او قبل از رسیدن به جایگاه دونچیچ باید کاری انجام دهد-دو بار NBA All-Star ، دو بار بازیکن تمام تیم NBA و تازه کار سال 2019.

دونچیچ و یانگ قبل از نیم سال هرو ، که در هابل در پیش نویس NBA 2019 به شماره 13 معرفی شد ، اعزام شدند. هرو در کلاس پیش نویس مورانت قرار دارد که در سال 2020 به عنوان تازه کار سال انتخاب شد.

مورانت همچنین در سال 2020 به عنوان اولین تیم All-Rookie و Herro در آن سال به عنوان تیم دوم All-Rookie انتخاب شد.

توییتر یک روز تابستانی با نظرات Herro دارد.

یکی از آنها گفت: “من فکر می کنم او باید سر خود را معاینه کند ، اما این فقط من هستم.” کاربران توییتر می گویندبه دیگر اضافهمن طوری رفتار می کنم که گویی هرگز ندیده ام تایلر هرو خودش را با لوکا دانچیچ مقایسه کند. ”

در جریان روز رسانه میامی در ماه گذشته ، اریک اسپولسترا ، مربی هیت گفت که هرو در خارج از فصل 10 پوند عضله اضافه کرد.

هرو در حباب NBA 2020 به رادار هواداران ضربه زد ، جایی که به هیت کمک کرد تا شرق را فتح کند قبل از اینکه در شش بازی در فینال NBA به دست لیکرز بیفتد.

هرو در NBA Bubble 2020 به طور متوسط ​​16.0 امتیاز ، 5.1 ریباند و 3.7 پاس گل در 21 بازی کسب کرد.

هیت فصل 21-22 2021 را در خانه خود مقابل NBA و مدافع باکس در 21 اکتبر آغاز می کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *