تجسم راهی برای از گرفتن اتصال مقاوم همراه خود خداست


حجت الاسلام والمسلمین سید احمد فقیهی، استاد اخلاق مؤسسه.به گزارش آکنا اجتناب کرده اند قم، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد فقیهی، درک اخلاق بخش علمیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند اعضای هیئت آموزشی مؤسسه آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژوهشی امام خمینی (ره) در سخنانی در مسجد الغدیر ذکر شد: سال قبلی ۱۹ فروردین برخاست: باید همراه خود خدا ارتباط عاطفی عمیقی داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تا حدودی خدا را دوست داشته باشد.

وی یکپارچه داد: وقتی انسان در مسجد الحرام نماز می خواند، وضعیت فوق العاده خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی پیدا می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یکی اجتناب کرده اند سفرهای حج اجتناب کرده اند او پرسیده شد کدام ممکن است چگونه می خواهی بعد اجتناب کرده اند بازدید هم این مورد مذهبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوشایند را محافظت تنبل؟ او همراه خود تجسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازنمایی این لحظات پاسخ داد.

درک بخش افزود: در واقع باید به این نکته نیز ردیابی کرد کدام ممکن است کعبه واقعا خانه خدا نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند واقعاً در آن ساکن نیست، با این حال این وضعیت به اصل خداوند بازسازی شده است از برخی اشخاص حقیقی {نمی توانند} مستقیماً همراه خود آن ارتباط برقرار کنند. خدا: {در این} امر ضعیف است، پس خانه کعبه برای او یا او تصویر تبدیل می شود، در خیلی جاهای تولید دیگری هم نمادگرایی موجود است، مثلاً در نماز وقتی انسان می ایستد هر دو ادب هر دو رکوع.

فقیه می فرماید: اگر در مسجد الحرام حاضر شدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعای ابوحمزه را می خوانی، در قسمتی اجتناب کرده اند دعا آمده است: خدایا بنده ضعیف گنهکارت جلوی در است. صفحه بی نظیر هنگامی کدام ممکن است کعبه در همین جا نماد داده تبدیل می شود، منصفانه ارتباط عمیق رخ می دهد. در جای عکس اجتناب کرده اند دعا {به دلیل} روبرو شدن ممکن است به همین جا ردیابی می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوید خداوند تمام درخواست شده است ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید درخواست شده است ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازهای ممکن است را در خانه شخصی شما معرفی شده است است.

یکی اجتناب کرده اند اعضای کادر آموزشی مؤسسه امام خمینی (رضی الله عنه) می گوید: «در یک واحد جای دعا آموزش داده شده است شده کدام ممکن است خداوند روی اجتناب کرده اند ممکن است برنگرداند.. {می رود}.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزود: هر چند در دعا آمده بود کدام ممکن است فرشتگان در همه زمان ها گناهان را به سوی خدا می آورند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیش بینی {می رود} کدام ممکن است خداوند زنده شود، با این حال اینطور نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خداوند فوق العاده مهربانتر اجتناب کرده اند آن چیزی است کدام ممکن است ما در نظر گرفته شده می کنیم، به همان اندازه جایی کدام ممکن است در در ماه رمضان بندگانش را صدا زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: خواه یا نه گناهکاری هست کدام ممکن است توبه تنبل به همان اندازه گناهانش را ببخشد؟

فقیهی یکپارچه داد: برخی وقتی متوجه عمق این جملات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعاها می شوند اجتناب کرده اند اعماق جان فریاد می زنند کدام ممکن است این فریاد مصنوعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سطحی نیست اما علاوه بر این انصافاً دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خارق العاده است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید درک آداب بخش خاطرنشان کرد: الگوی عکس اجتناب کرده اند روایت را می توان در تعزیه حضرت ام البنین (سلام الله علیها) برای فرزندشان حضرت عباس (علیه السلام) تفسیر کرد، هرچند ایشان در کربلا نبودند را انتخاب کنید و انتخاب کنید او را ندید برای او عزاداری کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مرتب سازی تصویر است.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر