تجلیل از دانش آموزان منتخب پسر نظر برای حفظ یک جزء از قرآن در شیراز


تجلیل از حافظان قرآن کریم سوگند به حفظ جزء از قرآن شیرازبه گزارش قنا از فارس و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استانداری فارس، در این همایش از دانش آموزان حافظ قرآن کریم که در کمپین تعهد به حفظ جزء از قرآن کریم شرکت می کنند، تجلیل می شود. با همکاری وزارت فرهنگ اسلامی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس و آموزش و پرورش منطقه شیراز و با حضور دانش آموزان مقطع ابتدایی و متوسطه دختر و پسر و امروز ۲۸ مهرماه در مجتمع حضرت سمیه (س) برگزار شد.

در همین رابطه حجت الاسلام حسن قان مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس با بیان اینکه این کمپین با هدف توسعه فرهنگ قرآنی در بین دانش آموزان برگزار می شود، گفت: هزینه شرکت هر طلبه در این طرح ۵۰۰ هزار تومان است که به این طرح تعلق می گیرد. دانش آموزانی که جزء حافظان قرآن کریم هستند، توسط بانیان این طرح پرداخت می شود.

وی گفت: ستاد حفظ جزء قرآن کریم روز گذشته با حضور ۴۰ نفر از دانش آموزان ناحیه چهار شیراز برگزار شد و دانش آموزان برگزیده ۵۰۰ هزار تومان هدیه گرفتند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس در خاتمه از آمادگی این اداره کل برای مشارکت، ترویج و اطلاع رسانی کمپین حفظ یک جزء از قرآن در این استان خبر داد.

انتهای پیام