تجلیل امام‌ جمعه یزد اجتناب کرده اند خانوار شهدای طلبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانی


تجلیل امام‌ جمعه یزد از خانواده شهدای طلبه و روحانیبه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند یزد، آیت‌الله محمدرضا ناصری، مشاور ولی‌فقیه در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه یزد در راستای برگزاری کنگره ۴ هزار شهید روحانی ملت کدام ممکن است چهارم خرداد ماه سال جاری در شهر مقدس قم برگزار می‌شود، همراه خود خانوار سه روحانی شهید یزد دیدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت‌وگو کرد.

امام جمعه یزد در یکی اجتناب کرده اند این دیدارها همراه خود حضور در منزل خانوار شهدای روحانی، شهید علی اصغر شایق، شهید حسن بوستانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهید محمدحسن روح همراه خود خانوار معظم آنها دیدار کرد.

وی {در این} دیدار اظهار کرد: فروش سنت ایثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه در گروه الگوی بارز جهاد تبیین در ملت است کدام ممکن است باید برای اجرای آن اقدام صحیح به حرکت آید. خاص وصایا، اقامت‌نامه، خاطرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگری شهیدان عالی رسالت انقلابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سراسری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید به‌عنوان جهاد تبیین قابل توجه گرفته شود.

ناصری به شبح ناخوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید توطئه زیبایی شناختی دشمنان در گروه اسلامی ردیابی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکپارچه داد: فروش سنت مبایعه نامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهاد تبیین عملکرد مهمی در خنثی کردن توطئه پوچی جهانی دارد.

امام‌ جمعه یزد یاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآوری شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجلیل خانوار غول پیکر ایثارگران را رسالتی مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همیشگی اشاره کردن کرد کدام ممکن است افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولان باید به آن است عنایت داشته باشند.

وی سرکشی اجتناب کرده اند خانوار شهیدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازرسی امتیازات را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با به مشکلات آنان را امری مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزشمند اشاره کردن کرد کدام ممکن است باید در همه زمان ها به آن کانون توجه داشته باشیم .

حجت‌الاسلام عباس زارع، مدیرکل بنیاد شهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور ایثارگران استان یزد نیز همراه خود حاضر گزارشی اجتناب کرده اند اقدامات بنیاد، بر نیاز فروش سنت مبایعه نامه در گروه {تأکید کرد} .

بازگشت به می‌شود استان یزد ۱۳۱ طلبه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روحانی شهید دارد کدام ممکن است دیدار همراه خود خانوار معظم تمامی این شهدا در این سیستم مشاور ولی فقیه در استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام جمعه یزد قرار گرفته است.

انتهای پیام

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر