“ترس” ویلیام شاتنر در نیویورک کامیک کان تقلب می کند

"ترس" ویلیام شاتنر در نیویورک کامیک کان تقلب می کندرفتن به فضا در زمان واقعی برای کاپیتان کرک بسیار مفید است.

ویلیام شاتنر ، نماد “پیشتازان فضا” بسیار هیجان زده است – اما هنوز بسیار می ترسد – که مسن ترین مردی است که به فضا پرتاب شده است. این مرد 90 ساله پنجشنبه شب در جریان نمایش سرگرم کننده کامیک کان نیویورک به طرفداران فاش کرد.

شات SyFy Wire گزارش داد که SyFy Wire در یک مرحله نسبتاً متوسط ​​حرکت کرده و قبل از باز کردن داستان درباره یک دوست خوب که به مدت 30 سال از او سرقت کرده بود ، نشست. بازیگر کاپیتان کرک سپس با زیبایی ناشناخته ها شروع کرد – “شما باید از همه چیز شگفت زده شوید. درختان! آنها همچنان چیزها را کشف می کنند … “- و عبارت جذاب” بیل “، از مخاطبان می خواهد” قبل از صحبت در مورد ماموریت فضایی آینده خود “فقط با من باش”.

او قبل از تکرار گفتگو که از زیبایی به طور کلی شگفت زده شده بود ، گفت: “من به فضا می روم.” “همه چیز فوق العاده است ، چه نوع دنیایی است؟” او پرسید. “ما باید روی آن تمرکز کنیم. پایان کار نزدیک است. من می روم. مراقبش باش! »

سپس ، بدون هیچ مشکلی ، او به موضوع سفر خود در 12 اکتبر به مرز نهایی در Blue Origin New Shepard NS-18 جف بزوس بازگشت.

“من بالا می روم. من می ترسم. کرک را کجا مسدود کنیم؟ من کجا میروم؟ ” از جمعیت پرسید.

“محل!” حضار فریاد زدند.

“من نمی خواهم به عنوان پیرترین مرد در … من یک کاپیتان خونین کرک هستم!” بازیگران همچنان ادامه دارند. “من کاپیتان کرک هستم و بسیار می ترسم. من واقعاً نمی ترسم. آره. می آید و می رود. »

علاوه بر ترس ، او هنوز انتظارات زیادی در حال حاضر دارد لبخند صورتش رو به پنجره او متوجه شد که برای آماده سازی برای این لحظه “صحبت کوچکی” انجام داده است.

او با یک توضیح مختصر در مورد نحوه برخورد ما با جهان پایان می دهد.

“ما استفراغ کردیم و لبخند زدیم [the Earth]، و در مورد آن صحبت می کنم. ما باید مردم را متوقف کنیم ، ما واقعاً باید متوقف شویم ، “قبل از خط پایان وی:” من واقعاً می ترسم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *