ترویج اندیشه امام خمینی(ره) در اولویت برنامه‌های سالگرد ارتحال


حسین انجم‌شعاع رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان

به گزارش ایکنا از کرمان و به نقل‌از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان، حسین انجم‌شعاع رئیس شورای همانگی تبلیغات اسلامی استان امروز، ۱۸ اردیبهشت‌ماه در جلسه ستاد بزرگداشت سی‌وسومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) استان کرمان با تقدیر از حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس در استان کرمان تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس کرمان انعکاس بسیار خوبی در شبکه‌های تلویزیونی و فضای مجازی داشت، گفت: حضور حماسی مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برای دشمنان ناامیدی و برای آزادگان جهان سراسر امید بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: مردم در واقع با حضور خود در این راهپیمایی، حمایت خود را از اسلام و آرمان‌های شهدا نشان دادند و این حضور مشت محکمی بر دهان بدخواهان نظام اسلامی بود.

وی با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی بر طبل ناامیدی می‌کوبید و تلاش می‌کرد مردم را از حضور در راهپیمایی روز قدس منصرف کند افزود: با این وجود مردم ما آمدند تا دشمن بداند دفاع از مظلوم که از اهداف انقلاب اسلامی بوده است، هیچ وقت فراموش نمی‌شود.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه در آستانه سی‌وسومین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) قرار داریم گفت: امام و اندیشه امام خمینی(ره) امروز در دنیا فراگیر شده است. به اعتراف بسیاری از بزرگان امام خمینی(ره) یکی از شخصیت‌های کم نظیر در تاریخ بعد از ائمه اطهار(ع) بود که باعث بنیانگذاری و استقرار حکومت اسلامی شیعی در جهان شد.
امام راحل در تمام ابعاد شخصیتی یک انسان بی‌نظیر بود و با این ویژگی‌ها توانست حکومت اسلامی علوی را ایجاد کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به پشتوانه مردم و با درایت تمام، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و باعث عزت و عظمت اسلام و ایران شد گفت: در حالی‌که مستکبرین دین را به‌عنوان افیون ملت‌ها معرفی می‌کردند امام(ره) از احیای دین اسلامی سخن می‌گفت.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) بر اساس تکلیف عمل می‌کردند و بارها در سخنرانی‌ها عنوان کردند که ما مامور به وظیفه دینی هستیم، افزود: ترویج تفکر و اندیشه و سبک زندگی امام خمینی(ره) اولویت برنامه‌های سالگرد ارتحال امام (ره) است.

انجم‌شعاع با اشاره به اینکه امام(ره) بر هر آنچه که دین اسلام گفته است عمل می‌کرد و دنبال جلب رضایت آمریکا و استکبار نبود بیان کرد: امام(ره) یک استکبارستیز و ظلم‌ستیز بی‌نظیر و منادی دفاع از مظلومان و محرومان در جهان بود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره) بود و شهید سلیمانی با تاسی از مکتب اهل‌بیت(ع) و درس آموختگی از امامین انقلاب اسلامی به این درجه از محبوبیت در جهان رسید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه امروز مرقد مطهر شهید سلیمانی در گلزار شهدای کرمان مملو از جمعیتی است که از سراسر جهان به زیارت وی می‌آیند گفت: معرفی سیره امام خمینی(ره) برای کشور مصونیت‌آور است و باید این سیره را به عنوان یک الگو برای نسل جوان جامعه معرفی کرد.

وی با اشاره به اینکه مراسم سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) در نقاط مختلف استان از جمله شهر کرمان برگزار می‌شود افزود: جلسات هماهنگی و برنامه‌ریزی برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) در شهرستان‌های مختلف استان در حال برگزاری است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر