تشکر و قدردانی از شهدای مازندران برای میزبانی شهدای گمنام


مراسم استقبال، وداع و تشییع جنازه با خدایان سمی در ساریبه گزارش آیکنا از مازندران، سردار مسلم فرمانده سپاه کربلا و سردار مالکی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران میزبان پیام مردم استان مازندران بودند. شهید و شکرگزاری پیکر ۸ شهید گمنام تشییع با ایزدان مسموم برگزار شد.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام پروردگار شهدا و صالحین

الحمدلله پروردگار جهانیان است

درود و رحمت و برکات خداوند بر تو ای رسول خدا با وفایش، حضرت محمد بن عبدالله صلی الله علیه و آله و آل پاکش بویژه حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) باد. بی نهایت به قامت عظیم ولایت امام خامنه ای.

قهرمان مازندران در چند روز گذشته میزبان لاله های خونین منطقه غرور و شوق بوده است. مردم مهمان نواز و متدین شهرستان از ابتدا در گردنه گادوک پذیرای مهمانان سرزمین نور بودند و حرمت این شاهدان وسواس را گرامی داشتند.

با حضور مردم خدا یکی از مراسم وداع با شهدا در فرهنگسرای و موزه دفاع مقدس فرمانداری برگزار شد. چقدر شهرها، محله ها و محله های فرمانداری مشتاقانه برای میزبانی شهدا تلاش می کردند تا جسم و جانشان را به جسم مشک دارشان معطر کنند.

مراسم وداع و بزرگداشت این شهدا نشان از تداوم معنایی و ایمان مردم ماست که به فکر شهید زیستن هستند. تبریک به این انسانهای مخلص و پاک. به ویژه مردم پنج شهر ساری، بابل، چالوس، سوادکوه و جوبر که میزبان پیکرهای پاک این شهیدان برای تشییع و تدفین بودند.

ما و همکارانمان مفتخریم که خادمان شهدا و در بین همه مهمان نوازان و ایثارگران استان و مسئولین در سطوح مختلف استانی و شهرستانی، اصحاب رسانه و اخبار استان و رسانه های ملی و بین المللی هستیم. . از همه خادمینی که افتخار خدمت به شهدا را دارند، با اخلاص و لطافت تلاش کردند و تلاش کردند، از آنها تشکر و قدردانی می کنیم.

بی شک شهدا با فداکاری واقعا شکرگزار خواهند بود و به مومنان ادا خواهند کرد. امیدواریم همراهان وفادار او باشیم.»

انتهای پیام