تصویر: بهترین Cosplay از Comic Con 2021 Crackdown Opening Day

تصویر: بهترین Cosplay از Comic Con 2021 Crackdown Opening Day


کامیک کان مانند همه چیز معمولاً سرگرم کننده ، در خانه و شلوغ ، پارسال جشن چهار روزه خود را به دلیل شیوع بیماری لغو کرد. با این حال ، دیروز ، مرکز Javits با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Woman و دیگر شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز که من آنها را بعنوان پانزدهمین NYC نمی شناختم ، بازگشت.

محدودیت ظرفیت باعث می شود راهروهای شلوغ و دهلیزها در بعضی مواقع تقریباً خالی به نظر برسند. شواهد واکسیناسیون یا غربالگری منفی COVID برای بسته زیر 12 سال برای ورود لازم است و باید از ماسک داخلی استفاده شود. اما پس از سالهای از دست رفته ، بازیکنان فداکار و بازیگران آنها اجازه نمی دهند مراسم همه گیری به مهمانی برسد.

“عاشقشم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا از آنجا آمده بود آکوامن در مجموعه ای از گربه های شگفت انگیز که دو ماه را صرف لباس پوشیدن کردند. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، اوج سال من است و من دوست دارم آن را به نمایش بگذارم. سال گذشته من لباس 2019 خود را پوشیدم و از خانه ویدئوی انتقال کوسپلی تهیه کردم ، اما این یکی بهتر است. من مردم را دوست دارم و روابط ، بی ارزش است. “

الکس در حال ایجاد یک زن شگفت انگیز است

پیکان

منهتنیت الکس ، بافنده ، که لباس بافتنی یا بافتنی می پوشد ، همیشه موافق بود. او گفت: “برگشتن شگفت انگیز است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس زنانه دوزی شده Wonder Woman را پوشید ، که در 10 روز به تن کرد – پیچیده ترین اثر خلق شده زلدا از سال 2019 ، 700 ساعت از وقت خود را صرف کرد ، اما قصد داشت هر روز شخصیت متفاوتی داشته باشد.

Comic Con علاوه بر لباس های بازی cosplay ، تجاری نیز می باشد و منطقه وسیعی از فروشندگان اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشند. همچنین می توانید تصاویر یا امضای اوپک موجود توسط افراد مشهور را خریداری کنید و تولیدکنندگان محتوا از سراسر رسانه ها مشتاق انتشار آنها به زودی هستند.

Comic Con تا یکشنبه در Javits Center خواهد بود و برچسب هنوز وجود دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *