تصویر: نمایشگاه ، نمایشگاه بزرگ “نیویورک بزرگتر” به MoMA PS1 اضافه می شود

تصویر: نمایشگاه ، نمایشگاه بزرگ "نیویورک بزرگتر" به MoMA PS1 اضافه می شود


از سال 2000 ، هر پنج تا پنج سال یکبار ، MoMA PS1 در کوئینز یک نظرسنجی دقیقه ای از هنرمندان دیگری که در شهر نیویورک و اطراف آن زندگی و کار می کنند ارائه می دهد. صدا زدن نیویورک بزرگتر، این نمایشگاه علاوه بر اینکه یک نمایشگاه بزرگ موزه است ، سرگرم کننده است ، ایده ایجاد می کند ، همچنین عکس های مفیدی از آنچه در آن زمان در دنیای هنر اتفاق می افتد ارائه می دهد.

این شیوع باعث شد MoMA PS1 پنجمین حضور بزرگ نیویورک را برای یک سال کامل به تعویق بیندازد ، اما از 7 اکتبر ، این نمایش بالاخره در لانگ آیلند افتتاح شد. و حتی اگر بیش از دوازده هنرمند و گردآورنده در حال حاضر 47 اجرای استاندارد یا حدود یک سوم سال 2015 را ارائه می دهند – هنوز بیش از 300 اثر در اینجا به نمایش گذاشته شده است که در سه طبقه پخش شده اند. ، در حال انجام نیویورک بزرگتر احساس متفاوت و پر از احساسات همیشه.

کیت فاول ، مدیر PS1 و یک نگهبان چهار نمایشگر ، به Gothamist گفت که “شیوع بیماری همه گیر روش تحقیق در مورد ما را کاملاً تغییر داد ؛ اساساً ما برای بازدید از استودیو بسیار روی آورده ایم ، این بدان معناست که با هنرمندان مختلف ارتباط دارد. مانند این که در استودیوی اتاق قدم می زنید و می توانید چیزی را نشان دهید یا از نظر جسمانی به کار پاسخ دهید ، برای گفتن بیشتر زمان می برد. شما تمایل دارید هنرمندان را به عنوان یک شخص بهتر بشناسید. “

هیچ موضوعی مانند این یا آن وجود ندارد نیویورک بزرگتر با این حال ، فاول نشان می دهد که “دو موضوع نسبتاً قوی در نمایش وجود دارد: یکی در مورد مستند و مخزن ، و دیگری در مورد حقیقت. هنرمندان زیادی هستند که حقیقت و مستند را در کنار هم جمع می کنند” در آخرین کار خود به

چیزهای زیادی برای آوردن در اینجا وجود دارد ، اما تعدادی از موارد مورد علاقه من در دموی این هفته شامل نقاشی های رنگارنگ احمد مرسی است که معمولاً از اسب هایی با اشکال مشابه تشکیل شده است. نصب تألیف غزل شانزهای بررسی “اقتصاد غیررسمی و شعر کالاهای تقلبی ؛” عکاسی خبری از شهر در دهه 1970 و 80 توسط مرلین ننس و هیرام مریستانی ؛ و “مخفی” توسط آلن مایکلسون ، که در آن هنرمند موهاوک یک پروژه ویدیویی نیوتاون کریک و کانال گوانوس را روی یک صدف خشک صدف خشک سه رنگ به عنوان یک آهنگ سنتی که تماس می گیرد و پاسخ می دهد قرار می دهد.

به خودتان زمان بدهید تا همه چیز را با آرامش انجام دهید. همانطور که فاول می گوید: “همه ما در شرایط اپیدمی همه چیز را بصورت آنلاین مشاهده می کنیم ، اما هیچ چیز شبیه این نیست که مستقیماً در دنیای هنر حضور داشته باشیم و در مورد آنچه شما در مورد کار فکر می کنید و چه احساسی دارید به نتیجه برسیم.”

داخل نمایش MoMA PS1 نیویورک بزرگ

نیویورک بزرگ تا 18 آوریل 2022 ادامه دارد MoMA PS1به بلیط های پیشرفته زمان در حال حاضر در دسترس هستند ، پذیرش برای بزرگسالان 10 دلار است ، و اثبات ایمن سازی و ایمن سازی مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *