تفاهم‌نامه نداجا و جهاد دانشگاهی گواه عمل‌گرایی ماست


افتتاح مرکز آموزشی منطقه یکم امامت بندرعباس

به گزارش ایکنا از هرمزگان، محمد دل‌پسند، رئیس جهاد دانشگاهی استان، صبح امروز، ۱۸ اردیبهشت‌ماه در آئین توشیح و تبادل تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک نداجا و جهاد دانشگاهی که به صورت ویدئوکنفرانس در بندرعباس و جاسک نیز برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به سخنان  فرمانده محترم منطقه یکم امامت نداجا، مسئولیت سنگینی بر دوش جهاد دانشگاهی هرمزگان قرار داده شد و ما نیز در مجموعه جهاد دانشگاهی به طور قطع  از این موضوع استقبال می‌کنیم و تلاش و انگیزه‌مان برای حرکت در مسیر آموزش‌های کاربردی و علمی نیز دوچندان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز در دورانی قرار داریم که نباید در حرف و شعار متوقف شویم بلکه باید به دنبال عملیاتی شدن تمامی حرف‌ها و وعده‌ها باشیم زیرا راه حل برطرف شدن مشکلات عملیاتی کردن حرف‌ها است وگرنه با شعار و حرف گرهی از مشکلات حل نمی‌شود.

رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه امروز نداجا و جهاد دانشگاهی گواهی بر عمل کردن به حرف‌هاست، اضافه کرد: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) باید در مسیر اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌زا قدم بگذاریم و با توانمندسازی افراد و مهارت‌آموزی، سعی در پرورش ایده‌ها داشته باشیم که خوشبختانه مجموعه جهاد دانشگاهی در سراسر کشور با ایجاد مراکز نوآوری و شکوفایی تلاش کرده تا در مسیر تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری حرکت کند.

دل‌پسند با بیان اینکه تلاش می‌کنیم با تمام توان بر ظرفیت‌های علمی فرهنگی و آموزشی منطقه یکم امامت نداجا اشراف پیدا کنیم و در این مسیر با همه داشته‌های آموزشی، علمی و فرهنگی خود برای کشف و حل مسئله، همپای عزیزانمان در نداجا گام برداریم، اضافه کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی مشتاق است تا با افتخار همه ظرفیت‌های ملی حل مسئله خود را در خدمت یگان‌های عملیاتی نیروهای مسلح از جمله نداجا قرار دهد.

رئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان در پایان با اشاره به اینکه مرکز نوآوری و شکوفایی و نیز مرکز رشد واحد‌های فناور جهاد دانشگاهی توان آن را دارد تا ایده‌های فناورانه را از همان مرحله شکل‌گیری تا مرحله  تجاری‌سازی، حمایت کند، عنوان کرد: همواره به دنبال پرورش ایده و کمک به تجاری‌سازی ایده‌ها بوده‌ایم تا با توانمندسازی نوآوران جوان, یاریگر آن‌ها باشیم و بتوانیم گرهی از مشکلات باز کنیم.

یادآور می‌شود؛ تفاهم‌نامه همکاری جهاد دانشگاهی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، امروز، ۱۸ اردیبهشت‌ماه، باهدف تقویت و توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی، کارآفرینی و اشتغال و پژوهشی به امضای رئیس جهاد دانشگاهی و فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران رسید. طبق این تفاهم‌نامه در شهرک‌های مسکونی مرتبط با نداجا مراکز آموزشی افتتاح می‌شود که امروز مراکز آموزشی در منطقه یکم امامت بندرعباس و منطقه دوم ولایت جاسک به صورت پایلوت به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر