تنها حامی خرید بازیکن استقلالی در پرسپولیس / او قرمزها از نقل و انتقال خبری – پایگاه خبری تحلیلی افق


خبر ورزشی – تنها فردی که از خبر آبی پوش شدن این مهاجم پیشکسوت ناراحت شد یحیی گل محمدی است. این دسته از حریفان پرسپولیسی فرش شهبازاده معتقدند که “فرش شهبازاده از ابتدا برای پرسپولیس نبود! او با نام پرسپولیس بازی کرد و به هدفش رسید. شاید اگر نام پرسپولیس وسط نمی آمد، باشگاه استقلال نمی آمد. برای خرید این بازیکن قدیمی جلو آمده اند.

شنیدیم تابستان گذشته اطرافیان یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس به سجاد شهبازاده تذکر دادند. سجاد شهبازاده از تیم فوتبال سپاهان در پایان رقابت های لیگ بیستم با به ثمر رساندن ۲۰ گل عنوان قهرمانی بیستمین دوره لیگ برتر انگلیس را از آن خود کرد.

گادوین مانچا از تیم سرجان گل گهر با ۱۴ گل در رده دوم قرار گرفت و محمد عباس زاده از تراکتورسازی با ۱۲ گل سومین گلزن فصل شد.

شهبازاده پس از پایان لیگ بیستم به یکی از اهداف اصلی بازار نقل و انتقالات پرسپولیس تبدیل شد. یحیی گل محمدی او را در صدر فهرست گلزنی قرار داد اما این مهاجم باتجربه تصمیم گرفت آن را با سپاهان تمدید کند.

بسیاری از پرسپولیسی ها معتقدند این بازیکن از طریق پرسپولیس و یحیی گل محمدی گرم کرده است تا به هدف اصلی خود یعنی تمدید با تیم اصفهانی برسد!

اما امسال خود یحیی گل محمدی احتمالاً فکر نمی کرد برای بار دوم از گودال گاز گرفته شود، منصرف شد و نامش را به باشگاه داد. باشگاه پرسپولیس نیز به درخواست سرمربی سجاد شهبازاده تماس گرفت و مذاکرات اولیه آغاز شد.

پرسپولیس حتی برای یک فصل ۹ میلیارد تومان به این مهاجم باتجربه پیشنهاد داد و مهلت ۲۴ ساعته برای پاسخ خواست. این ۲۴ ساعت بالغ بر ۴۸ ساعت و ۷۲ ساعت شد اما در نهایت این مهاجم ترجیح داد به جای پرسپولیس به تیم محبوبش یعنی استقلال برود.

شاید بتوان گفت غمگین ترین پرسپولیس این انتقال یحیی گل محمدی است چرا که اکثر پرسپولیسی ها یک سال گذشته سجاد شهبازاده را نبخشیدند و…!