توزیع ۶۰ جعبه لوازم التحریر در مناطق مرزی خراسان شمالی


توزیع 60 جعبه لوازم التحریر در مناطق مرزی خراسان شمالیحجت الاسلام حبیب الله پاکمان، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در گفت وگو با خبرنگار ایکنا ؛ با اشاره به اینکه با تلاش ستاد علمی دانشگاه، بسته های لوازم التحریر به دست دانش آموزان نیازمند منطقه رسید، گفت: استان و مراکز فرهنگی هنری منطقه کردنشین غلامان: اهدای ۶۰ بسته از جمله وسایل مورد نیاز دانش آموزان برای خانواده های نیازمند در مناطق مرزی و روستاهای غلامان شهرستان های راز و قرقلان با همت خیرین و مشارکت خیرین از شش مرکز فرهنگی و هنری مسجد در این منطقه.

وی ادامه داد: با همکاری کانون های “حضرت ابوالفضل” ولسوالی غلامان، “سید الشهدا” از روستای داشلی، قلعه “شیشمی کوتسار” از روستای سخسو قلا و “شهدی تاش قلعه”. ” در روستای تاش قلعه “مبارک”. روستای ادینا گلی و شهید پارسا در روستای گونیک ۶۰ جعبه لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت اهدا شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی تایید کرد: یک کوله پشتی، یک دفترچه یادداشت، ۴ عدد دفتر، یک جعبه مداد رنگی ۱۲ عددی، یک عدد مداد، یک تراش، یک پاک کن و یک خط کش ذکر کرد. شابلون.

وی همچنین اعلام کرد: به زودی یک هزار و ۲۰۰ بسته زنده حاوی گوشت قربانی اهدایی موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) و خیرین برنامه تلویزیونی خاموش خدی برای خانواده های نیازمند در مناطق مختلف شهری و روستایی استانداری توزیع می شود. با همکاری کانون های مساجد استانداری در سبد این خانواده ها قرار می گیرد.

انتهای پیام