من در این سالها مطالب زیادی بر اساس شواهد نوشته و مستند کرده ام در مورد هر چیزی که می توانید در مورد عضله سازی ، کاهش چربی و سالم ماندن تصور کنید.

من همچنین با هزاران زن و مرد در هر سن و موقعیتی کار می کنم و به آنها کمک می کنم تا در بهترین شکل زندگی خود قرار بگیرند.

این بدان معنا نیست که شما باید همه چیز را که می گویم کورکورانه قورت دهید. زیرا بیایید با آن روبرو شویم – هیچ کس همیشه در همه چیز درست نیست. به ویژه در زمینه هایی مانند رژیم غذایی و ورزش. این امر به طور مداوم با تلاش محققان صادق و سخت کوش و رهبران اندیشه در حال تکامل است.

به همین دلیل است که من همیشه از شنیدن سخنان افرادی که با من مخالف هستند خوشحال می شوم. مخصوصاً وقتی استدلال ها و شواهد خوبی برای اثبات ادعاهای خود دارند.

گاهی نمی توانم وارد موقعیت آنها شوم. اما گاهی اوقات من چیزی را یاد می گیرم. و به هر طریقی من همیشه از گفتگو قدردانی می کنم.

این به من ایده ایجاد یک سری پادکست را داد: صحبت عمومی در مورد آنچه مردم با من مخالف هستند و نظرات من را به اشتراک می گذارند.

آن را مانند یک نسخه تند پرسش و پاسخ تصور کنید.

این کاری است که من انجام می دهم:

هر چند هفته از فالوئرهای اینستاگرامم پرسیدم که در مورد چه موضوعی با من مخالف هستند. و یک استدلال رایج یا جالب را انتخاب کنید تا در پادکست ذکر شود.

و حالا من مشکل زیر را برطرف می کنم …

شما از استروئیدها استفاده نمی کنید بنابراین آنچه شما در مورد آن می گویید نادرست است. ممکن است درست نباشد و شما واجد شرایط نیستید که در مورد آن صحبت کنید.

در نهایت ، اگر می خواهید از نمایش حمایت کنید لطفاً یک بررسی کوتاه به iTunes ارسال کنید ، واقعاً کمک می کند!

مهر زمان:

3:14 – شما از وینسترول ، تستوسترون ، اکدیسترون ، ترنبولون ، SARMS یا هر داروی دیگری استفاده نمی کنید ، بنابراین نمی توانید نظر دهید.

4:45 – چرا برخی از افراد از استروئیدها استفاده می کنند؟

6:41 – استروئیدها چقدر م effectiveثر هستند؟

8:40-آیا نسبت خطر و پاداش برای کسانی که هر روز به باشگاه می روند مناسب است؟

10:08 – خطرات استروئیدها چیست؟

11:09 – آیا برای تأیید مجوز باید داروها را امتحان کنید؟

در لیست ذکر شده است:

مکمل های لژیون را از اینجا خریداری کنید

حالا چی فکر میکنی آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!