تیراندازی در مدارس مکرر است و دعوا اغلب مقصر شناخته می شود

تیراندازی در مدارس مکرر است و دعوا اغلب مقصر شناخته می شود


پس از این حادثه ، ایالات متحده بیش از هر سال دیگری در اوایل سال جاری میلادی شاهد تیراندازی در مدارس بوده است.

و افزایش تعداد حملات ، مانند حمله این هفته به دبیرستانی در تگزاس که منجر به زخمی شدن چهار نفر شد ، با درگیری بین نوجوانان مرتبط است.

بر اساس اطلاعات پایگاه تیراندازی مدرسه K-12 از مرکز دفاع و امنیت روستا ، از ابتدای ماه سپتامبر ، این کشور 64 مورد تیراندازی در دانشگاه ها را متحمل شده است که 23 مورد از آنها با جنجال روبرو شده است.

دیوید ریدمن ، محقق ارشد پایگاه داده تیراندازی مدرسه K-12 گفت: “آنچه ما شاهد آن هستیم افزایش قابل توجه خشونت با اسلحه در محوطه دانشگاه است.”

پلیس در محل تیراندازی در دبیرستان منسفیلد تیمبرویو در آرلینگتون ، تگزاس در 6 اکتبر 2021.
رویترز / جرمی لاک

وی افزود: “با بازگشت کودکان به مدرسه ، بیشتر خشونت ها نشان دهنده افزایش خشونت با اسلحه است که در سراسر کشور شاهد آن هستیم.”

تا به امروز ، بیش از 50 مورد مربوط به درگیری در سال 2021 رخ داده است ، در حالی که 23 شیوع وبا در سال 2020 و 49 مورد در سال 2019 رخ داده است.

تیراندازی در مدارس اغلب از نظر حملات برنامه ریزی شده مانند کشتار دبیرستان کلمباین در سال 1999 یا تیراندازی در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس در سال 2018 تصور می شود ، که در آن افراد مسلح از مکانهای متعددی بدون تفاوت عبور کردند. این تیراندازی ها خشونت های زیادی را برانگیخت.

دانش آموزان پس از تیراندازی از دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
دانش آموزان پس از تیراندازی از دبیرستان Marjorie Stoneman Douglas در پارکلند فلوریدا تخلیه شدند.
مایک استوکر / سان فلوریدا جنوبی فلوریدا از طریق AP

این همان چیزی است که مقامات می گویند صبح چهارشنبه اتفاق افتاد ، هنگامی که تیموتی جورج سیمپکینز ، یک دانش آموز 18 ساله در دبیرستان تیمبرویل در آرلینگتون ، تگزاس ، پس از درگیری شدید در یک کلاس درس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

به گفته پلیس ، یک هفته پیش ، در 30 سپتامبر ، در ممفیس ، تن ، یک پسر 13 ساله در حین درگیری در راه پله های مدرسه در حالی که یک کلاس صبحگاهی در حال برگزاری بود ، به دانش آموز دیگری شلیک کرد.

قربانی 13 ساله از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته و انتظار می رود بهبود یابد. در همین حال مظنون با آبسه محوطه مدرسه را ترک کرد و بعد از جستجوی پلیس به عقب برگشت.

پلیس در یک دبیرستان میراثی در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی که در هنگام نبرد در 20 سپتامبر 2021 آغاز شد.
پلیس در یک دبیرستان میراثی در نیوپورت نیوز ، ویرجینیا ، پس از تیراندازی که در هنگام نبرد در 20 سپتامبر 2021 آغاز شد.
پیتر کیسی-USA Today / USA Football

این تیراندازی در 20 سپتامبر در نیوپورت نیوز ، ویا رخ داد ، جایی که پلیس می گوید یک پسر 15 ساله اسلحه را از کمربند خود بیرون کشیده و چندین گلوله به سمت دانش آموز دیگر شلیک کرده است ، در حالی که درگیری در سالن اصلی آنها آغاز شد. متوسطه بالا

دو دانش آموز مجروح شدند: یک پسر 17 ساله از ناحیه صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و یک دختر 17 ساله از ناحیه پا مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

ریدمن گفت ، علاوه بر مواردی که دانش آموزان در جریان درگیری به طور ناگهانی مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ، برخی از این تیراندازی ها نیز با باند مرتبط بود.

به عنوان مثال ، مقامات شورش در دبیرستان متوسطه لس آنجلس را عامل تیراندازی در درگیری در 2 سپتامبر که منجر به زخمی شدن یک دانش آموز 17 ساله شد ، دانستند.

به گفته کارشناسان ، تعداد تیراندازی در مدارس به دلیل درگیری دانش آموزان در حال افزایش است.
به گفته کارشناسان ، تعداد تیراندازی در مدارس به دلیل درگیری دانش آموزان در حال افزایش است.
عکس AP / تونی گوتیرز

وکیلی که به نمایندگی از سیمپکینز ، فرد مسلح تیمبرویو صحبت می کرد ، سعی کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه تشخیص دهد که این حادثه “تیراندازی استاندارد در مدرسه” نبوده است.

“چندین تیراندازی در مدارس در سراسر کشور رخ داده است که غم انگیز است. تیراندازی در مدرسه غم انگیز است. ” “با این حال ، در این شرایط ، این کسی نیست که فقط به مدرسه رفته و قصد داشته باشد [and said,] “شما می دانید که متأسفم و قصد دارم به هر کسی که می بینم شلیک کنم.” “

با این حال ، کارشناسان و مقامات می گویند صرف نظر از علت تیراندازی ، چنین حوادثی می تواند بر دانش آموزان تأثیر بگذارد.

ریدمن گفت: “این رویدادهای تنهایی تأثیر عمیقی بر دانش آموزان و مدرسه به طور کلی دارد.”

به عنوان مثال ، یک معلم در دبیرستان تیمبرویل برای پست توضیح داد که چگونه دانش آموزانش مجبور شدند کلاس های خود را با شلیک تیراندازی مسدود کنند و چگونه برخی از آنها در محاصره بعدی اشک ریختند.

دانش آموزان بعد از تیراندازی در 14 فوریه 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
دانش آموزان بعد از تیراندازی در 14 فوریه 2018 در خارج از دبیرستان استونمن داگلاس یکدیگر را دلداری می دهند.
جان مکال / TNS از طریق خط ZUMA

جورج پارکر ، سرپرست مدارس عمومی نیوپورت نیوز در ویرجینیا ، توضیح داد که چگونه تیراندازی در این مدرسه باعث ناراحتی دانش آموزان و کارکنان شد.

پارکر بعداً گفت: “فقط دیدن چهره دانش آموزان ما و میزان ترس آنها در این شرایط و کارکنان بدون درد” هیچ کس نمی خواهد از این شرایط عبور کند. “

یک روند نوظهور از آمار تیراندازی در مدرسه K-12 با داده های ذخیره شده توسط Everytown سازمان غیرانتفاعی ایمنی اسلحه ، که 30 تیراندازی در محوطه دانشگاه بین 1 تا 15 سپتامبر شمارش کرده بود ، شمارش شد و پنج نفر کشته و 23 نفر دیگر زخمی شدند. صدمات.

این بزرگترین رقمی است که در همان دوره از زمان شروع نظارت بر تیراندازی در مدارس در سال 2013 ثبت شده است.

ممکن است سالها طول بکشد تا محققان بفهمند چرا بسیاری از جوانان در محوطه مدرسه اسلحه می آورند و شلیک می کنند ، اما کارشناسان معتقدند این روند از الگوی اجتماعی مشابهی پیروی می کند که منجر به علل زیادی از جمله مرگ و میر ناشی از تب دانگ ، همه گیری ها و افزایش آن شده است. خرید اسلحه

ریدمن گفت: “ما در روند فعلی هستیم و توضیح آن دشوار است.” “آنچه ما می دانیم این است که در هر جمعیت و در هر منطقه خشونت ناشی از تیراندازی در مدارس رخ می دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *