تیم سحر جمعیت هلال احمر لرستان آماده اعزام به آبادان می باشد


محمد قدمی رئیس جمعیت هلال احمر لرستانبه گزارش ایکنا از لرستان، محمد قدمی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان روز جمعه پنجم خردادماه در جمع خبرنگاران، ضمن تسلیت به عموم مردم ایران و خانواده های آن مرحوم، برای مجروحان این حادثه دلخراش آرزوی سلامتی کرد. آبادان. وی گفت: هلال احمر کشور آمادگی دارد تا تیم سحر را برای حمایت روانی از جوانان جمعیت هلال احمر لرستان با تمام توانمندی های موجود به آبادان اعزام کند.

وی با بیان اینکه با وقوع این حادثه دلخراش و عزاداری گسترده مردم آبادان، تیم هلال احمر استان لرستان آماده حمایت روحی و روانی از خانواده های داغدار این منطقه است، افزود: این تیم در جهت. حمایت روانی اجتماعی فعال خواهد بود و می تواند در مناطق آسیب دیده برای ارائه خدمات در راستای فعالیت ها و وظایف تخصصی خود حضور داشته باشد.

رئیس جمعیت هلال احمر لرستان گفت: حادثه تخریب ساختمان آبادان موجب اندوه فراوان همه مردم کشور شده است و بدین ترتیب جمعیت هلال احمر لرستان به رسالت و وظایف ذاتی خود از اولین روز آغاز به کار کرده است. تاریخچه آن بحران آماده امداد رسانی و امداد رسانی است و تیم های آواربرداری از عملیات جستجو و نجات حادثه دیدگان خبر داده اند.

قدمی تصریح کرد: در این راستا تیم حمایت روانی سحر متشکل از کارشناسان و داوطلبان مسائل روانی نیز طبق اعلام سازمان جوانان هلال احمر آماده اعزام به خوزستان است و در صورت تایید و نیاز فوری عازم آبادان خواهد شد. . اعلام کرد.

گفتنی است، حادثه تخریب ساختمان شهری که در تاریخ ۱۱ خرداد ماه در شهر آبادان رخ داد، تاکنون منجر به کشته و زخمی شدن تعدادی از شهروندان شده است.

انتهای پیام