جدید! مجتمع تسکین درد | به روز رسانی سلامتی طبیعی


درد مفاصل می تواند تمام بخش های زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد و انجام فعالیت های روزمره را دشوارتر و ناراحت کننده تر کند. اگر درد به اندازه کافی شدید باشد، حتی ممکن است شما را از شرکت در برخی اقدامات یا رویدادها به طور کامل باز دارد.


پاسخی جدید برای تسکین درد مفاصل

Natural Wellness اکنون مکمل جدیدی را برای کسانی که به دنبال تسکین درد مفاصل هستند ارائه می دهد. به آن مجتمع تسکین درد می گویند.

مجتمع تسکین درد چیست و چگونه کار می کند

مجتمع تسکین درد حاوی انواع گیاهان طبیعی با خواص ضد التهابی است. التهاب مشخصه بسیاری از شرایط درد مزمن مفاصل است. با کاهش التهاب در مفاصل، می توان درد را نیز کاهش داد.

برخی از گیاهان با کاهش خود التهاب کمتر عمل می کنند و بیشتر با حمایت از توانایی بدن برای پاسخ به التهاب سلامتی عمل می کنند. مشابه این است که قرار دادن گاز خوب و تمیز در خودروی شما می تواند به کارآمدتر کارکرد آن کمک کند. هنگامی که بدن آنچه را که برای عملکرد در سطوح بهینه نیاز دارد، دارد، برای مقابله و غلبه بر مسائل یا شرایطی که می‌توانند به التهاب و درد کمک کنند، مجهزتر است.

چه چیزی در این مکمل تسکین دهنده وجود دارد؟

مانند هر مکمل دیگری، ارزش محصول در مواد فعال موجود در آن نهفته است.

هر وعده روزانه از لوازم کمپلکس تسکین درد:

  • پنجه شیطان – ۳۰۰ میلی گرم
  • بوسولیا سراتا عصاره رزین صمغ – ۲۰۰ میلی گرم
  • زردچوبه (کورکوما لونگا) – ۲۰۰ میلی گرم
  • بید سفید (سالیکس آلباعصاره پوست – ۲۰۰ میلی گرم
  • زنجبیل (Zingiber officinale) عصاره ریزوم – ۱۵۰ میلی گرم
  • آنزیم اختصاصی / ترکیب گیاهی – ۱۵۰ میلی گرم

مزایای مواد تشکیل دهنده مبتنی بر تحقیق

چندین مطالعه این مواد را با یک پاسخ التهابی مثبت و در نتیجه کاهش درد مرتبط دانسته اند.

پنجه شیطان و پوست بید سفید

به عنوان مثال، در ژانویه ۲۰۱۶، مجله ستون فقرات مروری بر ۱۴ کارآزمایی تصادفی‌سازی و کنترل‌شده شامل بیماران مبتلا به کمردرد منتشر کرد. در حالی که برای درک بهتر این ارتباط باید مطالعات بیشتری انجام شود، محققان خاطرنشان کردند که چنگال شیطان و پوست درخت بید سفید بیشتر از یک دارونما یا درمان ساختگی، درد را در این ناحیه از بدن کاهش می‌دهد. (۱)

زردچوبه

زردچوبه در مجتمع تسکین درد است

یک بررسی در سال ۲۰۲۱ نتایج مشابهی را برای زردچوبه، به ویژه با استئوآرتریت زانو نشان داد. این بررسی شامل ۱۰ مطالعه بود که همه آنها نشان دادند که بیماران پس از مصرف مکمل زردچوبه یا کورکومین، هم درد و هم عملکردشان بهبود می یابد. (۲)

زنجبیل

زنجبیل در مجتمع تسکین درد است.

مطالعات دیگر زنجبیل را با کاهش درد مرتبط دانسته‌اند، مانند مطالعه‌ای که نشان می‌دهد ورزشکارانی که این مکمل را به مدت شش هفته مصرف می‌کنند در مقایسه با دارونما، درد عضلانی را کاهش می‌دهند. (۳) تحقیقات منتشر شده در پیشرفت در فناوری غذایی و علوم تغذیه توضیح می‌دهد که این گیاه به کاهش التهابی که همزمان با چندین بیماری التهابی مزمن رخ می‌دهد، حداقل تا حدی با کاهش واسطه‌های التهابی کمک می‌کند. (۴)

بوسولیا سراتا

Boswellia serrata در مجتمع تسکین درد است،

بوسولیا سراتاکندر که به آن کندر نیز می‌گویند، درد را کاهش می‌دهد. به عنوان مثال، یک مطالعه اشاره کرد که بیمارانی که سردردهای خوشه ای شدید و ناتوان کننده را تجربه می کنند، شدت سردرد و دفعات سردرد آنها را پس از مصرف خوراکی کاهش می دهد. بوسولیا سراتا. (۵)

چه کسانی ممکن است از مجتمع تسکین درد سود ببرند

مطالعات بالا ترکیبات موجود در کمپلکس تسکین درد را با تسکین انواع دردها مرتبط می کند. چندین مورد مربوط به درد مفاصل بود، اما انواع دیگر درد نیز مانند سردرد و درد عضلانی.

کمپلکس تسکین درد با بسیاری از مکمل‌های طبیعی تسکین درد متفاوت است زیرا تمام گیاهان موجود در آن گیاهی هستند. (این حاوی گلوکزامین یا سایر مواد مشتق شده از حیوانات نیست.) این مکمل را به گزینه ای برای افرادی که از رژیم گیاهخواری پیروی می کنند تبدیل می کند.

کمپلکس تسکین درد همچنین حاوی شکر، لبنیات، مخمر، گندم، گلوتن، ذرت، سویا، مواد نگهدارنده، رنگ های مصنوعی یا طعم دهنده نیست. اگر لازم است از هر یک از این مواد اجتناب کنید، مثلاً اگر آلرژی دارید یا به آنها حساس هستید، این محصول این توانایی را ارائه می دهد.

این مکمل ممکن است برای چه کسانی مناسب نباشد

اگر باردار یا شیرده هستید، این مکمل نباید مصرف شود. در واقع، انجمن بارداری آمریکا توصیه می کند که زنان باردار از مصرف تمام داروهای گیاهی اجتناب کنند، زیرا ایمنی این مکمل ها برای این جمعیت به خوبی ثابت نشده است.

اگر از مکمل‌ها یا داروهای تجویزی دیگری استفاده می‌کنید، توصیه می‌شود قبل از افزودن این مکمل یا هر مکمل دیگری به رژیم درمانی خود، با پزشک خود صحبت کنید. برخی از مواد تشکیل دهنده می توانند با یکدیگر تعامل منفی داشته باشند، و ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی شما می تواند جهت جلوگیری از این اتفاق را ارائه دهد.

نحوه استفاده از مکمل کمپلکس تسکین درد

این مهم است که همیشه دستورالعمل های برچسب مکمل را دنبال کنید. این دستورالعمل ها برای کمک به ارتقای اثربخشی مکمل و در عین حال ارتقای ایمنی آن ارائه شده است.

دستورالعمل کمپلکس تسکین درد مصرف روزانه ۳ کپسول است. از طرف دیگر، اگر پزشک شما رژیم پیشنهادی متفاوتی دارد، باید دستورالعمل او را دنبال کنید و طبق توصیه او این محصول را مصرف کنید.

چرا مجتمع تسکین درد طبیعی سلامتی را انتخاب کنید؟

با وجود این همه مکمل گیاهی در دسترس، چرا کمپلکس تسکین درد را انتخاب کنید؟ این محصول علاوه بر اینکه ترکیبات موجود در آن با کاهش التهاب و درد مرتبط است، در ایالات متحده نیز تولید شده است، در یک مرکز ثبت شده توسط FDA ساخته شده است و از شیوه های تولید خوب فعلی (cGMP) پیروی می کند. همچنین از نظر کیفیت، دوز و قدرت محصول در آزمایشگاه تأیید شده است.

به علاوه، کمپلکس تسکین درد با گارانتی بدون خطر ارائه می شود. اگر پس از مصرف این مکمل گیاهی به مدت ۹۰ روز بهبودی احساس نکردید، شرکت بازپرداخت وجه را صادر می کند. شرکت های زیادی تضمین رضایت ۱۰۰٪ ارائه نمی دهند و سلامت طبیعی را متمایز می کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر