در این پادکست ، من و جردن سایت در مورد ایجاد رابطه سالم با غذا صحبت می کنیم.

آیا تا به حال نگران ترک رژیم غذایی خود با بیرون رفتن برای خوردن غذا بوده اید؟ یا نگران رفتن به تعطیلات هستید زیرا می ترسید پیشرفت سخت خود را از دست بدهید و چربی زیادی به دست آورید؟

اگر چنین است شاید لازم باشد رابطه خود را با غذا بهبود بخشید.

در این مصاحبه جردن این رابطه را خوب توصیف می کند. غذای (و ناسالم) چیست؟ چرا این مهم است؟ نحوه ایجاد عادات غذایی خوب چگونه از محدودیت ها و چرخه های پرخوری و موارد دیگر جلوگیری کنیم.

در صورتی که با جردن آشنا نیستید او سابقه بلند کردن وزنه دارد. دارای لیسانس علوم بهداشت و علوم رفتاری است و میزبان پادکست موفق خود به نام مینی پادکست جردن سایاتبه

او همچنین مربی قدرت و تغذیه است. (با مشتری گری واینرچوک) و دارای تجربه شخصی زیادی در مربیگری افراد و کمک به آنها در اتخاذ سبک زندگی سالم و پایدار است. به عبارت دیگر او زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد روابط مردم با غذا کرد. و چگونه با عادات مثبت مداوم بهبود یابیم.

بنابراین اگر می خواهید همه چیز را درباره رابطه سالم با غذا بیاموزید. و چگونه می توانید خود را بهبود بخشید این مصاحبه را بشنوید!

مهر زمان:

8:30 – رابطه سالم با غذا چیست؟ و چرا مهم است

21:12 – عادت های خوبی که باعث ایجاد رابطه خوب با غذا می شوند ، چیست؟

40:22 – چگونه می توانید از مشکل تغییر انتخاب غذا در طول روزه داری جلوگیری کنید؟ وقتی به رژیم غذایی عادی و بدون کالری برگشتید ، چگونه می توانید از پرخوری جلوگیری کنید؟

در لیست ذکر شده است:

پادکست جردن سایت

مکمل های لژیون را از اینجا خریداری کنید

حالا چی فکر میکنی آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن وجود دارد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

رتبه خواننده

بدون رتبه بندی