جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک

جزیره کوچک و آینده فضای سبز نیویورک


وقتی این جزیره کوچک در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، به عنوان هدیه ای برای شهر در نظر گرفته شد ، ترکیبی نمادین فوری از معماری و طبیعت که هنگام خروج از فصل بسته زمستان از نیویورکی ها و گردشگران استقبال کرد. اما جزیره کوچک علاوه بر اینکه کوچکترین و مورد انتظارترین پارک شهر است ، بر طراحی ، دسترسی و پایداری آن تأثیر گذاشته است که بر کل شهر تأثیر گذاشته است.

برای کشف معنای یک جزیره کوچک برای نیویورک و برای حوزه معماری و معماری ، بسته برنامه عمومی موسسه پرات هدایای پرات میزبان یک میزگرد رایگان و مشارکتی بین معماران پشت باغ است: Mat Cash استودیو Heatherwick ، ​​و Signe Nielsen از معماران منظر Mathews Nielsen و دانشکده معماری پرات. مانند تریش سانتینی ، مدیر اجرایی Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیر اجرایی High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری معتدل است.

در بحثها آنچه جزیره کوچک را منحصر به فرد می کند ، روند طراحی مشارکتی که در ایجاد آن شکل گرفت و نقش فضاهای سبز عمومی به طور کلی – بحثی که در مرکز برنامه کارشناسی ارشد موسسه پرات قرار دارد ، مورد بحث قرار خواهد گرفت. همانطور که ما محیط خود را ، هم از نظر اجتماعی و هم از نظر طبیعی ، از نظر سازگاری ، دسترسی و پایداری در نظر می گیریم ، چگونه این جزیره کوچک نمونه ای از شهر احیا است؟

بحث از پیش ضبط شده سه شنبه ، سه شنبه 19 اکتبر ، ساعت 18:30 به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

کمک مالی پرات توسط بنیاد خیریه TD حمایت شد.

این پست یک همکاری مشترک بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *