جشنواره شهید چمران در کرمانشاه برگزار می شود


نامدار یوسفند رئیس بسیج اساتید استان کرمانشاه

به گزارش ایکنا از کرمانشاه، نامدار یوسفند مسئول بسیج اساتید استان کرمانشاه امروز در نشست تبریک هفته بسیج با اشاره به فعالیت ۲۵ کانون بسیج اساتید در دانشگاه های استان، اظهار کرد: بیش از هزار استاد نخبه در این مراکز عضویت دارند و در فعالیت های آن شرکت می کنند و هزینه های علمی و فرهنگی زیادی می پردازند.

وی افزود: کانون های مختلف بسیج اساتید در سطح استانداری به صورت منسجم در مسیر رفع مشکلات استانداری فعالیت می کنند و یکی از وظایف بسیج اساتید این است که برای مشکلات استانداری چاره اندیشی کنند. قطع کردن

یوسفوند از برگزاری همایش ها و همایش های علمی به مناسبت هفته بسیج خبر داد و اظهار داشت: از جمله برنامه های اجرا شده توسط بسیج اساتید، اجرای بخش منطقه ای جشنواره شهید چمران است که در دانشگاه های کشور برگزار می شود. جمهوری. شهرستان در ماه دسامبر.

و مسئول بسیج اساتید استان کرمانشاه گفت: اجرای برنامه های جهادی و امدادی از دیگر فعالیت های بسیج معلمان است که توسط گروه های اقدام جهادی انجام می شود و به نتایج خوبی نیز رسیده است.

وی با اشاره به فعالیت اساتید بسیجی در جهاد تفسیر، افزود: اساتید بسیجی وظیفه ویژه ای در پاسخگویی به ابهامات و شبهات واهی در شبکه ماهواره ای دارند و جوانان باید زبان دوران را توسط اساتید خود ترجمه کنند. ، زیرا معلمان آنها زبان آن دوران را ترجمه می کنند. امروز دشمن مسیرهای مختلفی را برای ما ترسیم کرده است و آنها دشمنان صالح ما نیستند.

یوسفوند در پایان گفت: وظیفه معلم خدمت به جوانان است و ما جوانان کشورمان را بزرگترین ثروت و فرصت توسعه برای کشور خود می دانیم و این فرصت بزرگ را به عنوان مطالبه به مسئولان تقدیم می کنیم.

انتهای نامه