جشنواره قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیث در اندونزی برگزار شد + عکس


جشنواره قرآن و حدیث در اندونزی برگزار شد + عکسبه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند جاکارتا، این جشنواره همراه خود حضور بسیار زیاد اجتناب کرده اند اساتید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگران دانشکده در سراسر جهان مصطفی (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالن اجتماعات کالج اسلامی صدرا برگزار شد.

این جشنواره ۲ روزه همراه خود برگزاری مسابقات قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیث در منطقه های روخوانی، محافظت، ادعیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی همراه خود حضور اطلاعات آموزان، دانشجویان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر امکانات قرآنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزشی در کنار بود.

حسین متکی، رئیس تصویر المصطفی در اندونزی در افتتاحیه این جشنواره اظهار داشت: جشنواره قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیث یکی اجتناب کرده اند این سیستم های سالانه گروه المصطفی است از سعادت دنیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید آخرت ماست. بستگی دارد محبوبیت ما اجتناب کرده اند قرآن، تأمل در آیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت به آنها دارد.

وی افزود: باید همواره به قرآن نزدیک شویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را زینت شخصی قرار دهیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی کنیم به دستورالعمل ها آن حرکت کنیم به همان اندازه اجتناب کرده اند شر در امان باشیم. بدون در نظر گرفتن به قرآن نزدیک شویم کمتر در دام گناه گرفتار می شویم.

متعاقباً گزارش، در دومین روز این جشنواره همراه خود عنوان «آدانا همراه خود قرآن» در چارچوب آداب را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسوم جدید کدام ممکن است به صورت حضوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر حضوری توسط مشاور مصطفی در اندونزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالج اسلامی صدرا برگزار شد. . ۹۷ نفر اجتناب کرده اند امکانات مختلف آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرآنی {در سراسر} اندونزی مربوط به دانشگاه مصطفی جاکتر، دانشگاه خاتم النبیین، دانشگاه امام صادق، وسط الحمید جامبانگ، وسط مصدر العلوم، دارالتوحید العلوی طوبان، وسط نجات بکاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید الصدر. وسط اسلامی. او در کالج، دانشکده احمد دحلان، دانشکده اسلامی قدس، دانشکده اسلامی دولتی جوجاکارتا، دانشکده دولتی اسلامی سورابایا، دانشکده دولتی اسلامی بانتن را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده محمدیه سانجی تحصیل کرد.

{در این} جشنواره اجتناب کرده اند داوران عالی خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سراسر جهان در منطقه های محافظت، قرائت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتابخوانی دعوت شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مناسبت قرآنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیثی را در تعیین مقدار های تخصصی شخصی یاری کردند.

مراسم اختتامیه این جشنواره همراه خود حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالمجید حکیم الهی رئیس وسط زیبایی شناختی اسلامی جاکارتا، حسین متکی رئیس تصویر ولی فقیه در اندونزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر معاونین برگزار شد. به سایر معاونان شخصا را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصا در سالن اجتماعات مصطفی.

این مراسم همراه خود گفتن نفرات برتر در منطقه های مختلف، اهدای جوایز برگزیده جشنواره قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدیث شکسته نشده کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندونزی رسما به کار شخصی بالا داد.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر