جمعیت بازوی قوی برای مقابله با حوادث کشور است


حجت الاسلام ترابی امام جمعه گنبد کاووس در دیدار با بسیجیان

به گزارش خبرگزاری ایکنا از گلستان، حجت الاسلام ترابی امام جمعه جنبدکاووس در گردهمایی نیروهای مسلح و مسئولان شهرستان جنبدکاووس امروز ۳۰ آبان ماه در دفتر امام جمعه شهرستان جنبدکاووس برگزار شد. این شهر به مناسبت. وی درباره هفته بسیج گفت: لژیون نماد عزت، عظمت و شجاعت انقلاب است و ایستادگی و بسیج آن با عملکردی درخشان، وسیله اجرای این طرح است.

و امام جمعه قنبدکاووس افزود: ۴۳ سال از انقلاب و بسیج می گذرد، به طور قطع می توان گفت الهامات الهی امام (رضوان الله علیه) بود که شجره بسیج را پایه گذاری کردند و به فرموده مقام معظم رهبری. ، هر مشکلی که برای انقلاب پیش بیاید، مبنای همه سیم و پیوند دادن حوادث به آن بازوی قوی سازمان است. بسیج” مردمی.

حجت الاسلام ترابی گفت: هماهنگی عالی بین نیروهای قضایی، بسیج، سپاه پاسداران و نیروی انتظامی نتیجه احساس امنیت بیشتر و آسیب پذیری کمتر در شهرستان گنبد برای مردم عزیز است. .

وی با بیان اینکه یکی از کارهایی که باید انجام شود حضور مسئولان در برنامه های انقلاب و بسیج است، گفت: حضور مسئولان شهرستانی با لباس بسیج در برنامه حس عزت و افتخار را منتقل می کند. عظمتی که متوجه اثر آن نمی شوید، زیرا تشکیل جامعه اسلامی منافقان را از بین می برد.
حجت الاسلام ترابی گفت: آنچه دشمن را ناامید می کند حضور و تجمع مومنین در تشییع شهدای امنیت است.

وی درباره نقش «بسیج» در مقابله با اغتشاشات اخیر گفت: بسیج از همان روزهای ابتدایی این ناآرامی ها به صورت خودجوش روی کار آمد و توانست در کنار نیروهای امنیتی در امنیت جامعه ایفای نقش کند.

.

انتهای نامه