جنگ روانی آمریکا برای تقابل افکار عمومی مردم ایران اسلامی است


حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریزبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌هاشم، نماینده ولی‌فقیه در استان امام جمعه تبریز، امروز، ۱۳ اردیبهشت‌ماه، در خطبه‌های نماز عید فطر تبریز با بیان اینکه جنگ روانی آمریکا برای تقابل افکار عمومی مردم ایران اسلامی است، گفت: مذاکرات وین مدتی است تقریباً متوقف شده است، طبق انچه که مقام های سیاست خارجی ایران گفته اند مباحث فنی به طور کامل مطرح شده و نکته ابهامی برای اعضای دیگر باقی نمانده و آنچه هست بهانه جویی های آمریکایی است که به عنوان مهمترین مانع بر سر دستیابی به توافق است.

وی اظهار کرد: تلاش برای برجسته سازی بیش از اندازه مذاکرات و شرطی کردن بازار به خصوص بازار ارز و طلا به نشست‌های وین و ضریب دادن کاذب به این مذاکرات از جمله شگردهای تبلیغاتی دشمن است و این در حالی است که نظام اسلامی و دولت انقلابی همه تلاش خود را معطوف به مذاکرات رفع تحریم‌ها نکرده و خنثی سازی تحریم‌ها را راهبرد اصلی و وجه همت خود قرار داده است.

آل‌هاشم، گفت: به طور قطع نمایندگان انقلابی ایران اسلامی در مذاکرات که از فرزندان شجاع و انقلابی مردم ایران هستند در مقابل این زیاده خواهی های شیطانی خواهند ایستاد و به چیزی کمتر از رفع تحریم ها رضایت نخواهند داد.

امام جمعه تبریز، با تبریک هفته کارگر و بیان اینکه کار و کارگر ستون اصلی تولید کشور است، گفت: جامعه کارگری جامعه متدین و جزو وفاداران به انقلاب و نظام است و کارگران ایرانی از بهترین کارگران جهان است و حل مشلات اقتصادی کشور وابسته به ملاحظه ویژه به جامعه کارگری و حمایت واقعی از کارگران است.

وی همچنین با تبریک هفته معلم اظهار کرد: معلم در آموزش و پرورش رکن اصلی در توسعه اجتماعی و فرهنگی قلمداد و به منزله قدرتمندترین ابزار شکل دهی آینده محسوب می شود.

آل‌هاشم، ادامه داد: غربی‌ها تلاش می‌کنند تا دانش آموزان ما را سرباز خود قرار دهند از این رو باید از بچه‌ها و دانش آموزان خود مراقبت کنیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: مسئولان وزارت آموزش و پرورش باید در ارتباط با مساله معیشت معلمان و حق و حقوق قانونی و مشروع آنان دقت کافی کنند و به خواسته های قانونی توجه خاصی داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به اینکه روز عید فطر در اسلام روز مقدسی بوده و از اعیاد بزرگ اسلامی است، گفت: عید فطر روز بیداری و آگاهی انسان‌ها و روز بازگشت به فطرت نخستین و توجه به خدا و یوم حساب است.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه روز عید فطر روز دریافت جایزه الهی بوده و برای مسلمانان روز مهمی است و جشن تبعیت و اطاعت از فرمان حق و شادی مسلمانان است، ادامه داد: زکات فطره به عنوان حمایت از فقرا است و نمازگزاران باید قبل از نماز عید فطر و یا تا نماز ظهر پرداخت کنند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر