جوی گالو بازیکن یانکی پس از بازی حساس از مصدومیت بهبود می یابد

جوی گالو بازیکن یانکی پس از بازی حساس از مصدومیت بهبود می یابد


آنچه زمانی بازی سختی برای جوی گالو بود ، به یک ناامیدی تبدیل شده است.

این توهین ابتدا انجام شد و پس از آن مجروح شد ، زیرا رزمندگان مبارز یانکی در قبال مگس هایی که هزینه آنها را متحمل می شد ، پاسخگو نبودند و پس از ضربه چاقو به پیشانی چپ از بازی حذف شدند.

برای تمدید برنامه معاملات در شکست 6 بر 5 یانکیز به بلو جیس در مرکز راجرز در روز چهارشنبه هیچ جنبه روشنی وجود ندارد.

سرعت 93 کیلومتر در ساعت تیم مایزا تورنتو برای هفتمین بار به گالو برخورد کرد و آرون بون و مربی اش قبل از اینکه او را مجبور به دویدن کنند ، او را چک کردند. گالو تا بازی نهم در بازی باقی ماند ، زمانی که گری سانچز سر تکان داد و او را به بیرون زد.

بون گفت گالو نمی تواند در بازی یک نفره دست به دست شود ، این یک نگرانی واضح است و یانکی ها منتظر نتایج اشعه ایکس هستند.

جوی گالو
پست نیویورک: چارلز ونزلبرگ

ورود گالو به کمربند با انتظارات بسیار زیادی در آسمان همراه بود و یانکی ها امیدوار بودند که به خانه فرار کنند ، اما بازی او مشکل ساز بود.

قبل از تمرین ، گالو 0-2 در بازی بود ، که او را در 9 بازی اخیر خود به 3-برای 28 (0.107) کاهش داد-و به عنوان یانکی 28-برای 178 (.157).

باشگاه می دانست که او مرد بدی خواهد بود. یانکی ها می دانستند که او قصد حمله دارد ، این کار را 84 بار از زمان تجارت انجام داده است. اما یک دفاع وجود دارد که ممکن است یک بار برای گلد گلاور با بازوی توپخانه شگفت زده شود.

بازی چهارشنبه می تواند پنجمین بازی پیاپی باشد ، زمانی که گریت کول پنج دقیقه متوالی مکث کرد تا اینکه جرج اسپرینگر در پرواز در خط چپ به پرواز در آمد. گیو اورشلا با تردید روی آن رفت و گالو که بیشتر دوید ، اصلاً با او تماس نگرفت.

یک توپ بین دو توپ انداخت ، و دو شوت بعد ، یک جفت ولادیمیر گررو جونیور.

“من فکر می کنم جوی باید مسئولیت کامل آن را به عهده بگیرد ، به ویژه به عنوان یک بازیکن خوب [as he is]”بون در مورد گالو گفت ، توپی که به زمین چپ پرتاب شد تقریبا باعث شد یانکی ها آخر هفته گذشته در Red Sox برنده شوند. “من فکر می کنم او وقتی گیو را دید فقط دیوانه بود.

“من فکر می کنم که او است. او فقط توپ را لگد کرد ، سر و صدا کرد و آن را گرفت.”

در صورت غیبت گالو ، یانکی ها ممکن است مجبور شوند در خارج از زمین ، مخصوصا در تورنتو ، با جانکارلو استانتون بازی کنند. اما بون گفته است که یانکی ها می خواهند فصل را ادامه دهند و چهار بازی دیگر در فصل باقی مانده است ، بنابراین ممکن است نیاز به بلعیدن شرایط زمین نگران کننده باشد.

گالو ، که استخدام نشده است و یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است ، اخیراً در Spam نادیده گرفته شد ، این اتفاق زمانی رخ داد که استانتون و آرون جادج با یکدیگر درگیر شدند و یانکی ها برنده شدند.

اما وقتی آنها این کار را کردند ، استتار خاموش بود. س questionsالاتی در مورد گالو وجود دارد و اکنون این س questionsالات بسیار بزرگتر از آن چیزی است که تیم منتظر اشعه ایکس وی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *