جی دی مارتینز ، رد ساکس با برد بازی 2 ، Rays را حتی ALDS کرد

جی دی مارتینز ، رد ساکس با برد بازی 2 ، Rays را حتی ALDS کرد


ST پترزبورگ ، فلوریدا. JD مارتینز یک استراحت کرد ، هومر در بازگشت و بوستون رد ساکس از تلاش های تسکین دهنده تانر هوک برای ثبت یک برد طولانی حمایت کرد و جمعه را با نتیجه 14 بر 6 مقابل تامپا بی ریز شکست داد. در شب حتی سری AL Division آنها در هر بازی.

کیک هرناندز با 5 مورد از 20 ضربه بوستون ، از جمله هومر و سه دبل ، اولین بازیکن بوستون بود که در یک بازی پس از فصل 4 ضربه اضافی داشت.

Xander Bogaerts ، Alex Verdugo و Rafael Devers نیز به Red Sox متصل شدند ، که بعد از اینکه کریس سایل اولین مسابقه گرند اسلم خود را در برابر جردن لوپلو مجاز دانست و با تنها سه مسابقه از بازی کنار رفت ، با یک ضربه خوب برگشت.

هرناندز پنجمین گل را از کالین مک هیو به ثمر رساند تا مارتینز چهار گل بعد را با مت ویسلر (0-1) به ثمر برساند.

هوک (1-0) بوستون را پس از فروش در پنج بازی ابتدایی در بازی نگه داشت. دست راست برای شروع دومین مسابقه از گاوباز بیرون آمد و به او اجازه دویدن و دو ضربه در پنج فریم داده شد و 11 باتری اول خود را برداشته و قبل از موافقت با پنجره با واندر فرانکو مبارزه کرد.

جی مان چوی به عنوان یک عامل دفاعی برای لوپلو به میدان رفت و تنها گل بازی را از هوک ، هومر دو گل در ششم به ثمر رساند. هوک پنج ضربه زد.

انریکه هرناندز (چپ) 5 بازی از 20 بازی Red Sox را در 2 بازی خود مقابل Rays در روز جمعه انجام داد.
AP

مارتینز پس از تساوی بدون گل در نیویورک یانکیز و بازی 1 ALDS با شکستگی مچ پا 4 گل به ثمر رساند. او آخر هفته گذشته در واشنگتن راهی فینال لیگ قهرمانان شد و از پایگاه دوم سر خورد.

مارتینز گفت: “احساس درستی است.” “من احساس دویدن خوبی ندارم ، اما با ضربه زدن احساس خوبی دارم.”

بوگارتس ، وردوگو و هرناندز با یک شوت موفق شدند Red Sox را تحت تأثیر قرار دهند که پنجشنبه شب با نتیجه 5 بر 0 شکست خورد. مارتینز سپس دوش گرفت.

هومرز دیورز دو فرار از مایکل واچا از بوستون استفاده کرد و با نتیجه 11 بر 6 در رده هشتم قرار گرفت. بوگارتس ، وردوگو و واسکز هر کدام سه ضربه دارند.

از آنجایی که بوستون در 11 آگوست با نتیجه 20 بر 6 مغلوب این تیم شد ، به ری ها اجازه 14 بازی در بازی داده نشد.

مارتینز
جی دی مارتینز روز جمعه پیست هومر سه چرخه خود را در مقابل Rays تماشا می کند.
گتی ایماژ

وردوگو همچنین در جناح چپ سرقت کرد و در قسمت ششم به دیوار کوتاهی متمایل شد تا بتواند پنجره بازشو نلسون کروز را بگیرد.

نیم شب بعد از اینکه رندی آروزارنا اولین بازیکن در تاریخ لیگ های بزرگ شد که پس از پایان فصل به خانه رفت و بازی خانگی را دزدید ، ری ها شروع سریع دیگری را آغاز کردند و با حوله زرد 37،616 به جمعیت حمله کردند ، در حالی که این رقم 27،419 بود. بازی 1- وارد شوید آشوب.

ریز شین باز را ترک کرد تا به دومین بازیکن تاریخ لیگ بزرگ تبدیل شود که پلی آف را با سه بار یا بیشتر در حرفه خود آغاز کرد. مت مور شخص دیگری است و این کار را با پرتوهای بازی 1 ALDS Texas 2011 انجام می دهد.

با استفاده از شین مک کلاهان برنده بازی Baz و Game 1 برای شروع مسابقه ، Tampa Bay برنده AL شرقی با اوکلند به عنوان تنها تیمی که بازی را در دو بازی اول مسابقات آغاز کرد ، همکاری کرد. ورزشکاران مسابقات ALDS 2012 را در دیترویت با جارود پارکر و تامی میلون آغاز می کنند.

بوستون در همین حال ، تنها 2/3 آمار جمع آوری شده از بازی آغازین خود را در دو بازی به دست آورد. سیل ، که در ماه آگوست از جراحی روی تامی جان بازگشت و 9 استارت را آغاز کرد ، پس از ترک پنج دو و چهار ضربه در نیمه اول ، مجبور شد. این به دنبال گزیده ای از ادواردو رودریگز در روز پنجشنبه است.

گرند اسلم لوپلو ششمین فروش هومر است که در طول فصل تماشای حرفه ای مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *