حاضر ویژه این سیستم رنگین کمان در حرم بانوی کرامتبه گزارش ایکنا اجتناب کرده اند قم به نقل اجتناب کرده اند پایگاه خبری حرم حضرت معصومه (سلام الله علیها)، حجت الاسلام مرتضی جعفری، در کنترل واحد کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوجوان حرم بانوی کرامت ماه مبارک رمضان را {در این} مراسم ادعا کرد. حرم بانوی کرامت.

وی ذکر شد: این ویژه این سیستم برای ادغام کردن ۲ نیمه است کدام ممکن است جزء اول مبارزه قرآنی اجتناب کرده اند ساعت ۲۱ به همان اندازه ۲۳ برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم های جزء خوانی قرآن کریم، مسابقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرود سراسری نیز {در این} بخش دنبال تبدیل می شود. بخش دوم اجتناب کرده اند ساعت ۲۳ به همان اندازه ۲ بامداد برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاقیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنگ آمیزی قصه گویی، تفریحی، مسابقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلاوت قرآن را سرزنده می تنبل.

در کنترل واحد کودک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوجوان حرم بانوی کرامت افزود: این این سیستم در ماه مبارک رمضان همراه خود حضور مبلغان اداره کل اوقاف را انتخاب کنید و انتخاب کنید امور خیریه استانداری قم در صحن اجرا تبدیل می شود. حرم شریف بانوی کرامت کودکان ۴ به همان اندازه ۱۱ سال می توانند در این سیستم های متنوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید آموزنده به اشتراک بگذارند.

وی خاص کرد: این این سیستم در ساعت شب های قبلی همراه خود استقبال زائران برخورد با شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهد حضور پرشور کودک ها {در این} این سیستم ها هستیم.

انتهای پیام

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر