حالتهای غیر آمریکایی مورد نیاز برای /r /nutrition: تغذیه


سر اصل مطلب ما واقعاً به مدهای بیشتری نیاز داریم. به ویژه آنهایی که خارج از آمریکا هستند بنابراین مترو همیشه در حال دریافت کمک است. ما می خواهیم بسیاری از کاربران با تجربه Reddit که علاقه زیادی به تغذیه دارند و می خواهند به عنوان یک محوطه دانشگاه برای بحث تغذیه آموزنده به حفظ /تغذیه کمک کنند ، اضافه کنیم.

این همان چیزی است که ما از متقاضیان به دنبال آن هستیم. لطفاً برنامه خود را به modmail ارسال کنید.

  1. تجربه mod در Reddit عالی است ، اما لزوماً برای تجربه کد نویسی یکسان نیست. اگر قطعات دیگری را ویرایش کرده اید و آیا تجربه مرتبط مانند تعدیل دیگر انجمن ها/صفحات را دارید ، به ما اطلاع دهید. استفاده از ابزارهای وب پشتیبان و غیره

  2. مد ها باید اغلب کاربران Reddit باشند. بهترین حالتها افرادی هستند که روزانه چندین بار از Reddit دیدن می کنند. هنگام ورود به سیستم می توانید مدتی را برای رسیدگی به مسائل مدیریت اختصاص دهید. و انتظار دارد در آینده به این کار ادامه دهد

  3. شما باید یک بازیکن تیم باشید که در فرایندها و رویه های زیر مشارکت داشته باشد. از جمله استفاده از کانال های ارتباطی به طوری که ما در یک صفحه قرار داریم و جبهه ای یکپارچه و سازگار ارائه می دهیم که تغذیه و کاربران اصلی را در اولویت قرار می دهد.

  4. شما باید فردی باشید که بتواند قوانین را راحت اجرا کند و بتواند در اینترنت پاسخ های تند/انتقادی غریبه ها را بدون ناراحتی ، ناراحتی و تسلیم شدن مدیریت کند.

اگر علاقمند به درخواست هستید ، لطفاً به سرپرست نیز پیام دهید. یک یادداشت سریع که به تمام نکات بالا می پردازد. (لطفا از شمارش استفاده کنید). برنامه خود را به عنوان یک نظر در اینجا نگذارید.

به دنبال پست معمول قوانین گیر افتاده هستید؟ بیا اینجا!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *