حقوق بشر آمریکایی مبتنی بر اصل نژادپرستی است


حجت الاسلام حسن العدادی سلیمانی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان.

به گزارش قنا از کرمان، زیارت اسلام، حسن العدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان امروز ۱۹ تیرماه در خطبه های نماز جمعه، ضمن توصیه به تقوای الهی، اصول را بیان کرد. و ریشه های شادی گفت: خداشناسی، ترس از خدا، احساس مسئولیت و مسئولیت از اصول سعادت است و با مسئولیت پذیری می توان به نتایج متفاوتی چون دفاع از مظلوم، مقابله با ظالم و تعامل اجتماعی عظیم دست یافت. نهضت هایی برای رسیدگی به مستضعفین و نیازمندان، خدمت به توده های مردم و گام برداشتن در مسیر توسعه و پیشرفت. و کمک به پیشرفت جامعه در زمینه های مختلف، فعالیت های علمی و پژوهشی و ده ها و صدها حرکت فردی و اجتماعی از جمله این نتایج و مبتنی بر احساس مسئولیت است.

و در خطبه دوم نماز جمعه ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (علیه السلام) و حضرت زهرا (سلام الله علیها) گفت: امیدواریم جوانان هر چه زودتر ازدواج خوبی داشته باشند. به خصوص که ما آرزو می کنیم که او یک تهدید جدی در مسئله جمعیت داشته باشد. امیدواریم همه کسانی که بتوانند ازدواج جوان را در تمام مراحل آن کمک کنند تا بتوانیم بر تهدید جمعیتی غلبه کنیم.

نتیجه تفکر آمریکایی

امام جمعه کرمان در ادامه با بیان اینکه در آمریکا نه حقوق بشر، نه حقوق بشر و نه انسانیت وجود دارد، افزود: از روز تاسیس ایالات متحده آمریکا تا امروز آنچه در ادعای حقوق بشر نامیده می شود. بر اساس اصول و ارکان ایجاد بسیاری از جنایات و ایجاد بلایا در جهان است. حقوق بشر آمریکایی مبتنی بر اصل خودخواهی، تفکر فرعونی و خودنمایی است و محصول این دیدگاه، نگاه افراطی به نژادپرستی است.

وی با اشاره به وضعیت رنگین پوستان در آمریکا و رفتار پلیس و حقوق شهروندی در رابطه با رنگین پوستان در آمریکا گفت: یکی دیگر از پیامدهای تفکر آمریکایی و حقوق بشر، خدامحوری است. آمریکا خود را خدای جهان می داند و هیچ ملت و قدرتی را به رسمیت نمی شناسد و محصول دیگر این اصل صدایی است که معتقد است همه در این دنیا موافق یا مخالف آنها هستند و بی طرفی در مرد آمریکایی معنایی ندارد. حقوق.

امام جمعه کرمان اصل دوم این حقوق بشر را خودخواهی و لذت دانستند و افزودند: محصول این تفکر خیانت است و هرکس با منقضی شده دوستی کند به او خیانت کرده و در تمام امور کشور دخالت می کند. هر طور که بخواهد می خواهد به لذت هایش برسد.

ارکان حقوق بشر آمریکایی

وی منفعت طلبی و اقتدارگرایی را دو رکن حقوق بشر آمریکایی دانست و ادامه داد: در اثر این تفکر افراد مختلفی ترور شدند. انهدام هواپیمای مسافربری و ضربه زدن به مسافران عادی، تبدیل عروسی در عراق و افغانستان به عزا، ترور فرماندهان نظامی به ریاست شهید سلیمانی و ترور مقامات ارشد و ارشد کشور مانند شهید رجایی و بهنار و. بهشتی نتیجه حقوق بشر آمریکایی است.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری به دستگاه قضایی کشور دارای نکات مهم و راهبردی است، ادامه داد: به سنت های الهی توجه داشته باشید و هر وقت تلاش کردید به دردتان می خورد و به پا خیزید. تا از دشمن نترسیم و اگر این اصل را رعایت کنیم کمک های نامرئی دریافت خواهیم کرد. تاریخ پیش روی ماست، از تاریخ پیامبران آسمانی گرفته تا صلح و انقلاب، هر کجا ایستاده ایم و نترسیدیم، با وجود کم جمعیت پیروز شده ایم.

حجت الاسلام العدادی سلیمانی افزود: اصل دیگر مبارزه با فساد است که باید در همه سطوح با آن مبارزه کرد و در رأس این نبرد و ایجاد فضای گفتمان، مسئولان اجرایی، قضایی و فرهنگی کشور قرار دارند. که باید با همکاری و تعامل به عدالت در جامعه دست پیدا کند و به حرف برسد.

دشمن را خوشحال نکن

امام جمعه کرمان با بیان اینکه باید به این نکته اشاره کرد که عدالت بدون رهبری و ولایت به نقطه مقابل خود تبدیل می شود و ممکن است مصادیق انحرافی پیدا کند، افزود: عده ای در تاریخ خواستار عدالت بودند اما با محوریت رهبری و رهبری از آن پیروی نکردند. ولایت، چون عدالت سنگین است. • مطابق با لیست ها و فرمایشات امام جامعه باشد. باید مواظب بود که دشمن از اتفاقاتی که در کشور و جهان اسلام می افتد هیجان زده نشود. دشمن وقتی ضعف و اختلاف ما را می بیند هیجان زده می شود و ما را روشن می کند.

امام جمعه کرمان در بخشی دیگر از سخنان خود خطاب به مسئولان در قبال کارگران و کارگران گفت: به حقوق و حقوق کارگران به ویژه در معادن و شوراهای معادن توجه داشته باشید و به حقوق کارگران توجه ویژه داشته باشید.

وی همچنین با اشاره به ابتذال فرهنگی و بدحجابی خاطرنشان کرد: جامعه دینی از این موضوع بسیار ناراحت و ناراحت است لذا نهادهای مسئول قانونی باید در بحث حجاب و عفاف به طور جدی ورود کنند. دولت نیز با نگاه تکلیف مدارانه به ما وارد بحث عفاف و حجاب شده است و همه باید کمک کنیم تا این شقاوت های فرهنگی که دشمن برنامه ریزی کرده خنثی شود.

انتهای پیام