حوادث دو ماه گذشته برای همه مخالفان رژیم روشن شده است


آقای محمد حسینی معاون رئیس جمهوربه گزارش خبرگزاری ایکنا از خراسان رضوی، آقای محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور ظهر امروز ششم آبان در نطق پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد با بیان اینکه اخیرا وقایع، کشور متخاصم به دنبال برانگیختن ناامیدی است. وی در جامعه گفت: اکنون کسانی که در گذشته در کشور مسئولیت داشتند باید پاسخگوی عملکرد خود باشند نه اینکه مطالبه گری کنند.

وی با تاکید بر اینکه اکنون همه باید در قبال نظام احساس مسئولیت کنند، افزود: دیروز رئیس جمهور از سکوت آحاد جامعه گلایه کرد در حالی که این افراد باید در چنین شرایطی روشنگری کنند. متأسفانه برخی از سلبریتی های جوان به این وضعیت تحریک می شوند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به وضعیت کشور در دو جنگ سایبری و اقتصادی گفت: این روزها دولت تمام توان خود را برای کنترل و مدیریت قیمت ارز به کار گرفته است چرا که روزانه بیش از هزار خبر منفی منتشر می شود. قیمت را افزایش دهید، این یک جنگ ساده نیست، بلکه یک جنگ پیچیده در مقیاس بزرگ است.

حسینی با اشاره به حمایت سران کشورهای غربی از حوادث اخیر ایران گفت: با این حال مردم خود را از اغتشاش گران جدا کردند و در این مدت چهار راهپیمایی در سراسر کشور برای محکومیت اغتشاشات برگزار شد و میلیون ها ایرانی بیان کردند که . از انقلاب و جمهوریت حمایت می کنند، اسلام گرا هستند، به میدان آمدند.

وی با اشاره به طرح کشتار دشمن در مناطق جداگانه کشور که به نام نظام در حال اجراست، ادامه داد: اخیرا در ایزه هفت نفر از جمله یک کودک ۱۰ ساله تیراندازی کردند و دشمن گلوله خورده بود ترس از افتادن سلاح به دست مخالفان، احساس خوشحالی و سپس احساس ظلم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه حضور کودکان در فضای مجازی در ایام کرونا باعث آسیب آنها شد، افزود: در حوادث دو ماه گذشته واقعیت مخالفان نظام بر همگان روشن شد. در این حوادث شاهد سونامی رسانه ای علیه کشور بودیم و در رسانه های بیگانه دروغ های مستمری منتشر می شد و افراد در اردوگاه های کردستان و جاهای دیگر آموزش می دیدند و برنامه ریزی می کردند و نشانه هایی دیدیم که کشور با نهایت خشونت عمل کرد. یعنی مردمی که خواهان آزادی بودند و در این مورد مخالفان به او حمله کردند.

حسینی با اشاره به آتش زدن مدرسه علمیه شیروان و همچنین حادثه تروریستی شاهچیراگ گفت: نیروی انتظامی، بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این مدت خویشتن داری می کنند، زیرا نمی خواهند به کسانی که دارند آسیبی وارد کنند. فریب خورده است.” آنها معتقدند که ما در موقعیت ضعیفی قرار داریم، این ما هستیم که داعش را سر جایش قرار می دهیم و مطمئناً هر زمان که مقامات کشورمان بخواهند می توانیم به سرعت حرکت کنیم و به این خشونت پایان دهیم.

وی با اشاره به اقدامات دولت در یک سال گذشته گفت: در این مدت اقدامات عمده ای از جمله اضافه شدن ۶ هزار مگاوات برق به ظرفیت تولید انجام شد و برنامه های زیادی وجود دارد که پس از یک سال به ثمر می نشیند. دیگر دشمن فقط می خواهد حرکتی را که نظام آغاز کرده است کند کند و ما به سمت توسعه و پیشرفت حرکت می کنیم، بنابراین تدابیر دولت سیزدهم نیازمند اطلاع رسانی بیشتر است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور افزود: تولید ۶ نوع واکسن کرونا، تحت پوشش قرار دادن ۶ میلیون نفر، تکمیل پروژه های نیمه تمام بیمارستانی، فروش کشتی غول پیکر با ظرفیت ۸۰۰ هزار بشکه نفت به ونزوئلا. و خرید بیش از ۷ میلیون. تن گندم از دهقانان و این از دیگر اقدامات دولت است.

حسینی با تاکید بر توانمندی متخصصان ایرانی گفت: در سالی که به عنوان اشتغال و دانش بنیان شناخته شده است، ۷ هزار شرکت دانش بنیان تحت حمایت دولت هستند که می توانند نیازهای داخلی را تامین و محصولات خود را به خارج از کشور صادر کنند.

انتهای نامه