خامه پیاز شیرین تند سرد


ادویه سبزیجات دم کرده سرد

ممکن است سقوط کند ، اما اینجا هنوز گرم است. اگر هیجان پاییز را می خواهید ، اما در گرما و نوارهای اصلی ادویه سبزیجات … من شما را دارم.

با پایه ها و شکر زیاد خداحافظی کنید! کرم پیاز شیرین کرم تند این دستور تهیه کرم سرد افکار شما را در پاییز امسال منفجر خواهد کرد. این بهتر از هر چیزی است که سفارش می دهید و بر خلاف 50 گرم قند موجود در PSL ، این قهوه فقط 3 گرم قند دارد!

من فقط به شما اجازه نخواهم داد که کالری و قند خود را کاهش دهید. این همچنین به شما کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشید ، استرس را کاهش دهید و همچنان بتوانید در روز خاص خود با Miss Congeniality مبارزه کنید.

ادویه جات ترشی جات قهوه سرد را با قند کم ترکیب کرده و برای روحیه مفید است

Miss Congeniality خلق و خوی من است که ترکیبی سالم و سرشار از ویتامین ها ، مواد معدنی و سازگاری را افزایش می دهد که با بدن شما برای بهبود روحیه شما کار می کند. در اینجا برخی از مواد مورد علاقه من وجود دارد: بررسی کنید که او چه کاری می تواند انجام دهد!

جن از شیرها برای وضوح و تمرکز.

گیلاس زمستانی – پنیر باد برای کمک به کاهش اضطراب و استرس

Mucana Prurines Y “dopa bean” – استرس را کاهش می دهد ، تمرکز را بهبود می بخشد ، هوش را افزایش می دهد و خلق و خو را بهبود می بخشد

بره وایتکس-پاکدامن یا chasteberry ، ممکن است به افزایش باروری و کاهش علائم PMS و یائسگی کمک کند

قهوه مخلوط ادویه ای قهوه سرد تند قند کمی دارد و بر روحیه تأثیر مثبت می گذارد

نان خامه ای کدو تنبل:

1/2 فنجان آب سرد
1 قاشق غذاخوری پیاز پوره شده ، 1 فنجان سوپ شیر نارگیل
1 قاشق غذاخوری Miss Congeniality
1/2 قاشق غذاخوری تند 1/2 قاشق غذاخوری

* مواد را با هم مخلوط کرده و داخل یخ بریزید

من نمی توانم منتظر بمانم تا شما این دستور غذا را امتحان کنید. من هیچ وقت از قهوه سرد (مثل اینکه من به معنای واقعی کلمه در 90 درجه قهوه داغ بخورم) خوشم نمی آمد اما این متفاوت است! من نمی توانم نوشیدن آن را متوقف کنم! این فقط مقدار مناسب شیرین ، خامه ای ، با یک تکان PSL است که به شما احساس گرمی می دهد.

به من نشان دهید که چگونه آن را به روال خود در IG اضافه می کنید و حتماً من راlovesweatfitness وLSFnutrition تگ کنید تا فرصتی برای اشتراک گذاری مجدد در سایت ما ایجاد شود!دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *