خانه سالمندان نیویورک به دلیل تعیین تکلیف دولتی افزایش تعداد واکسیناسیون شبانه کارکنان COVID را مشاهده می کند

خانه سالمندان نیویورک به دلیل تعیین تکلیف دولتی افزایش تعداد واکسیناسیون شبانه کارکنان COVID را مشاهده می کند


با ورود به این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین ها آماده می کند.

به کارکنان بیمارستان و بیمارستان در شهر نیویورک دستور داده شد تا دوشنبه ، 27 سپتامبر ، یک دوز واکسن COVID-19 دریافت کنند تا شغل خود را حفظ کنند. اما زودتر از موعد مقرر ، تقریباً نیمی – 56 – – از کارکنان مرکز Highbridge Woodycrest ، بیمارستان ویسنته در برانکس ، این کار را انجام دادند.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز Medicare و Medicaid است که بر کیفیت مراقبت در بیمارستان های سراسر کشور نظارت می کند و در مقایسه با سایر امکانات موجود در این منطقه دارای پرسنل خوب است. اما با مهاجرت گسترده کارگران در زیر آن سقف روبرو شده است. کار کردن با تقریبا نیمی از کارکنان دشوار خواهد بود ، اما ویسنته فکر می کرد که می تواند با طوفان کنار بیاید.

وی گفت: “ما در این مکان تا 50 درصد در همه گیری ها کار می کنیم ،” به دلیل برخی بیماری ها ، برخی برای مراقبت از کودکان در خانه ، بستگان بیمار و سایر بلایای معمول در زندگی همه گیر. “

سپس چیزی معجزه آسا رخ داد: افرادی که قبلاً از واکسیناسیون خودداری کرده بودند ، با حمل کارتهای ایمن سازی خود به دفتر آمدند. نه نفر دیگر از کارکنان برای اولین بار واکسیناسیون خود را در کلینیک واکسیناسیون این هفته انتخاب کردند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند این مرکز از واکسیناسیون خودداری کردند و یکی از نظر پزشکی معاف بود. از روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge تقریباً عالی بود ، 98.6.

این وضعیت در سراسر ایالت نیویورک گسترش یافته است و این نگرانی را از بین برده است که قانون واکسن واکسن مشکلات پرسنلی در بیمارستانهای موجود را ایجاد کرده و ساکنان آنها را در معرض خطر قرار می دهد. میزان واکسیناسیون یکبار شلیک در میان کارکنان پرستاری در سراسر کشور از 84 درصد هفته قبل افزایش یافته است و 97 درصد تکالیف در 30 سپتامبر اعمال می شود. همراه با تخصیص بودجه ، توزیع و آموزش واکسن ها به احتمال زیاد به افزایش آن کمک می کند.

در شهر نیویورک و اطراف آن ، بیش از دوازده خانه سالمندان تنها در پنج روز نرخ افزایش 20 درصدی یا بیشتر را ثبت کردند.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان 99 درصد از کارکنان را انجام می دهند ، در حالی که در دیگر شهرها به 98 درصد می رسد. وستچستر افزایش مشابهی را ثبت کرد.

مقامات دولتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی بیشتر از کارگران اخراج شده بوده است.

مقامات دولتی تاکید می کنند که افزایش پوشش واکسن ناشی از شلیک بیشتر از کارگران اخراج شده بوده است.

در برخی از خانه های خصوصی ، نرخ ایمن سازی کارکنان تنها در چند روز به شدت افزایش یافته است. مرکز توانبخشی و مراقبت هاپکینز ، یک بیمارستان با کارکنان شدید در بروکلین ، گزارش داد که فقط 61 درصد از کارکنان آن دو روز قبل از اهداء واکسینه شده بودند. تا 29 سپتامبر ، این تعداد به 99 درصد افزایش یافته بود. مرکز پرستاری و پرستاری پلازا در مراکز پرستاری و توانبخشی برانکس و اوشن ویو در کوئینز مزایای مشابهی را به همراه داشته است.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی گروه مراقبت های طولانی مدت ، گفت: “ما شاهد افزایش چشمگیر نرخ ایمن سازی هستیم و موارد کمی از کارکنان خارج از کشور توسط این صنعت گزارش شده است ، که نگران کننده است.” از طرف ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت در ایالت نیویورک.

در هفته های قبل از اجرایی شدن آن ، رهبران صنعت درباره احتمال کمبود نیروی کار هشدار داده بودند. برخی از مدیران خانه های سالمندان آماده اند تا میزان پذیرش بیمار را کاهش داده و برنامه های پرسنل اورژانس را بنویسند تا بتوان آنها را بدون کارکنان محافظت نشده مدیریت کرد.

“با نزدیک شدن به زمان واکسیناسیون [deadline]استفان هانس ، رئیس و مدیرعامل انجمن تأسیسات بهداشتی ایالت نیویورک که نماینده بیمارستان است ، می گوید: “ما واقعاً نگران هستیم.” از آن به بعد ، دائماً کارکنان را در مورد ایمنی و کارایی واکسن های منتهی به بیست و هفتمین دوره آموزش می دهد و ما همچنان شاهد افزایش تعداد آنها هستیم. “

با این حال ، هانس خاطرنشان می کند که در برخی موارد ، از دست دادن حتی تعداد کمی از کارکنان می تواند بر مراقبت از بیمار تأثیر بگذارد ، بسته به اینکه چه کسی به آنجا برود. او می گوید: می توانید شبانه با چهار پرستار خانه سالمندان داشته باشید. “بگویید یک یا دو نفر واکسینه نشدن را انتخاب می کنند ، یعنی 25 یا 50 درصد اخراج. عالی است. “

علیرغم افزایش چشمگیر نرخ ایمن سازی در بیمارستان ها ، برخی از مکان ها در شهر و مناطق اطراف آن هنوز زیر 90 درصد است. در صورت ادامه کار ، ممکن است تعداد قابل توجهی از کارکنان خود را در هفته های آینده از دست بدهند و غیره.

به عنوان مثال ، در پرستاری و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، به عنوان مثال ، حدود 12 درصد از کارکنان حتی پس از مهلت 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. و دارای کمترین رتبه بندی کارکنان ممکن از مراکز Medicare و Medicaid است که خانه ها را به نسبت پرستاران و دستیاران نسبت به ساکنان رتبه بندی می کند.

هانس توضیح داد که به دلیل ضعف کارکنان ، بسیاری از مدیران خانه های سالمندان کارکنان را تا پایان مهلت واکسینه نشده رها کردند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی مدیران به جای اخراج کارکنان غیر متعهد ، 30 روز مرخصی بدون حقوق را به امید تغییر نظر ارائه می دهند. آخر هفته گذشته ، دولت کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری را برای کارکنان بهداشتی که به دلیل عدم رعایت قانون فسخ شده بودند ، لغو کرد.

“آیا تا به حال 100 درصد ایمن سازی را مشاهده کرده ایم؟” هانس پرسید. “سخت خواهد بود. این چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این یک انتخاب شخصی و شخصی است. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *