خبر خوب و بد کرونا


کرونا خبر خوب و بد است.  یک پا در کنار ظاهر شهرهای زرد

به گزارش ایکنا ؛ اگرچه در هفته های اخیر تعداد فوتی ها تک رقمی و در برخی روزها صفر بوده است، اما بر اساس آخرین طبقه بندی کرونا در کشور، تعداد شهرهای مبتلا به کرونا از ۹۱ شهر به ۱۰۵ شهر افزایش یافته است. شهرها شهرها

وزارت بهداشت امروز آمار کرونا را اعلام کرد: ۶۴ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۴۱۵ نفر نوبت اول، ۵۷ میلیون و ۹۹۸ هزار و ۳۲۶ نفر با نوبت دوم و ۲۷ میلیون و ۷۴۹ هزار و ۴۸۲ نفر نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کردند. تعداد کل واکسن های تزریقی در کشور به ۱۵۰ میلیون و ۳۹۴ هزار و ۲۲۳ دوز رسید.

هشت هزار و ۲۷۱ دوز واکسن کرونا در شبانه روز گذشته در کشور تزریق شد و از دیروز تا امروز ۱۹ تیرماه ۱۴۰۱ و بر اساس معیارهای تشخیصی نهایی، ۴۶۳ بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شدند. از این تعداد ۸۳ نفر بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۵۸۹ نفر رسید.

متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۱ هزار و ۳۹۰ نفر رسید و خوشبختانه تاکنون ۷ میلیون و ۶۲ هزار و ۸۵۱ بیمار بهبود یافته و یا ترخیص شده اند. بیمارستان از بیمارستان ها

کرونا خبر خوب و بد است.  یک پا در کنار ظاهر شهرهای زرد

۱۸۴ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانی تحت مراقبت هستند و تاکنون ۵۲ میلیون و ۶۱۹ هزار و ۲۷۷ آزمایش برای تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر شهرهای صفر در حالت قرمز، شهرهای صفر در حالت نارنجی، ۱۰۵ شهر در حالت زرد، ۳۴۳ شهر در حالت آبی قرار دارند. این در حالی است که آخرین رنگ آمیزی شهرهای کشور از نظر کرونا نشان داد که ۹۱ شهر به رنگ زرد هستند.

مورد زرد به معنای شهرهای با خطر نسبتاً بالای ابتلا به ویروس کرونا است و رنگ جدید نشان دهنده افزایش مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر در ۱۴ شهر کشور است.

انتهای پیام